Adobe Flash Player En Son Sürüm Hemen Yükle

Adobe Flash Player En Son Sürüm Hemen Yükle indir

Adobe-Flash-Player

Windows XP, Windows 7, Windows 8 ve Windows 10 için ayrıca Android 5.0 telefonlar için flash player uygulamasını nasıl indireceğiz ?

Son dönemde flash player uygulaması hem pc hemde mobil ortamında sıklıkla kullanılmaktadır. Birçok web sayfasını, uygulamaları veya oyunları açabilmemiz için bu yazılıma ihtiyaç duymaktayız. Peki bu adobe flash player uygulamasını nasıl indireceğiz ?

Bilgisayarlarda windows ortamında  HD görüntülere, web sayfası uygulamalarını açabilmemiz için en son adobe flash player uygulamasını buradan indirebilirsiniz.

Flash player uygulaması sadece bilgisayar ortamında değil aynı zamanda mobil ortamında da sıklıkla kullanılmaktadır. Web sayfalarında, mobil uygulamalarda ve oyunlarda bu uygulamayı görmekteyiz. Android telefonlar için en son adobe flash player uygulamasını buradan indirebilirsiniz.

Ayrıca bu indirmenin ardından hala flash uygulamaları açılmıyorsa kullandığınız telefon flash player için uyumlu değildir. Flash Player destekli tarayıcılar kullanabilirsiniz.

Son olarak ise indirdiğiniz APK dosyasını SD kartınıza kopyalayınız ve Ayarlar ->> Güvenlik ->> Bilinmeyen Kaynakları aktif hale getiriniz.

Author: zaman teknoloji

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir