Age of Empires Oyunu Android ve iPhone indirme

Age of Empires Oyunu Android ve iPhone indirme

Age of Empires Oyunu Android ve iPhone indirme nasıl yapılır ? Age of Empires Oyununu nasıl oynanır? Age of Empires Oyunu serisini indirme linki, android ve iPhone telefonlar için.

Dünya çapında bir furyası olan Age of Empires oyunu şuana kadar 20 milyon satarak oyun sektöründe ön sıralarda yer almıştır. Dünya çapında ki bu meşhur strateji oyunu olan Age of Empires son çıkardığı Age of Empires World Domination oyununu android içinde yayınladı. Bu oyunu hayranları artık 2016 yılında ücretsiz olarak cep telefonlarına ve tabletlerine indirerek oynayabilirler.

Age of Empires Oyunu Android ve iPhone indirme

Daha önce mobil dünya için üretilmeyen Age of Empires, piyasaya süren Microsoft şirketinin 2016 yılı “Dünya Hakimiyeti” sloganı ile KLab Global şirketine android tabanlı mobil telefonlar için üretme yetkisi vererek mobil dünyaya uydurdu.

Geçen senelerde Microsoft şirketi bu oyunu iPhone cihazlarının kullandığı iOS işletim sistemi için üretmiş olup android için ise herhangi bir çalışma yapılmamıştı. Bu yıl ise yukarıda ismini verdiğimiz şirket ile Age of Empires World Domination oyununu android cihazlar için çıkardı. Fakat android cihazlara için çıkan bu oyundan sonra Microsoft yetkililerinin kendi mobil işletim sistemi için çıkarma yapmaları kullanıcılar tarafından beklenilmektedir. Bizce bu oyunun Windows Phone sürümünün yayınlanması biraz zor görünmektedir. Çünkü iOS ve android kullanıcıları kadar sayısı bulunmayan bu işletim sisteminin yeterli sayıya ulaşmadıkça alabileceğini düşünmüyoruz.

Age of Empires Oyunu Android ve iPhone indirme Nedir

Gerçek zamanlı bir savaş strateji oyunu olan Age of Empires tarihin derinliklerinde tarihte bulunan devletlerle savaşabileceğiniz güzel bir oyundur. Tarihte kurulmuş sekiz medeniyetin temsilcilerinin olduğu PC, akıllı telefon ve tablet için uyarlı güzel bir oyundur.

Age of Empires Oyunu Ücretsiz Bedava indir

Peki biz bu oyunu nereden indireceğiz;

Android Google Play Store bu adres

iOS App Store bu adres

Author: zaman teknoloji

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir