Android Bellek Bakımı Nasıl Yapılır Uygulama

Android Bellek Bakımı Nasıl Yapılır Uygulama

Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tablet cihazlarda kullanabileceğiniz bir uygulama, Android cihazlarda  Bellek Bakımı Nasıl Yapılır, ve hangi uygulamayı kullanmalıyız. Bu yazımızda Clean Master uygulama yazılımı ile cihazınızın ön bellek temizliği ve genel bakımı nasıl yapılır ondan bahsedeceğiz. Bu bakımın bize ne faydası var derseniz cihazınızın performansını artırabilirsiniz.

Android Bellek Bakımı Nasıl Yapılır Uygulama
Android Bellek Bakımı Nasıl Yapılır Uygulama

Android Performans Nasıl Artırılır Uygulama

Clean Master uygulaması ile geçmişi, gizlilik, görevler ve uygulamaları ön bellek temizliği yapabilir ve bakım uygulayabilirsiniz. Ayrıca cihazınızın arka planında çalışan uygulamaları ve yönetimle alakalı yazılımları sonlandırarak fazladan boş ram elde edebilirsiniz. Ayrıca bu uygulama cihazınızın pil ömrünü uzatabilirsiniz.

Çok kullanışlı olan geçmiş silici sayesinde cihazınızda çok fazla yer kaplayan ön bellek ve kalıntı dosyalarını sadece bu uygulama ile silerek cihazınızın performansını ciddi anlamda boş ram kazanarak artırabilirsiniz.

WhatSapp, Spotify, Wechat, Tango vb mesajlaşma yazılımlarının konuşma geçmişinizi ve kullandığınız web tarayıcılarının geçmişini ve google aramalarınızı bu uygulama sayesinde hemen kaldırabilirsiniz.  Ayrıca akıllı telefonunuzda ve tabletinizde kurulu olan uygulamaları kaldırabilirsiniz. Ayrıca kurulum için gerekli olan apk dosyalarını SD kartınıza yedekleyerek daha sonradan tekrar kurabilirsiniz.

Son olarak Clean Master Uygulaması cihazınızın performansını artırabilecek en iyi Android bellek bakım uygulamasıdır.

Android Bellek Bakımı ve performas artırımı uygulaması buradan indirebilirsiniz.

Author: zaman teknoloji

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir