Android Flappy Bird Hile ve APK Dosyası indir

Android akıllı telefon veya tabletlerde kullanabileceğiniz Flappy Bird  oyunun hilelerini  ve  apk dosyasını buradan indirin, bir kuş oyunudur.

flappy-bird-oyun-apk-2

Android dünyası içerisinde gözde olan ve son dönemde ciddi anlamda bir kitle bulan Flappy Bird oyununu binlerce kişi oynamaya başladı. Peki Flappy Bird oyunu nedir ? Flappy Bird oyunu bir kuş karakteri verilen bölümlerin geçilmesi istenen basit ama eğlenceli bir oyundur. Dokunmatik ekranlı akıllı telefonlarda Flappy Bird oyunundaki kuşu yere düşürmeden karşınıza çıkan bölümleri geçmeniz istenmektedir.

flappy-bird-oyun-apk

Flappy Bird oyunun ilginç tarafı her yaş grubuna hitap etmesidir. Ayrıca bu oyun ciddi anlamda bir sabır gerekmektedir.  Flappy Bird  oyununda yenildiğinizde oyun tekrar başa sarmaktadır. Fakat Flappy Bird  oyunu bu kadar beğenilmesine rağmen Google Play store’den kaldırılmış. Açıkcası neden kaldırıldığı çok da bilinmiyor. internette bir çok şehir efsaneleri dolanıyor 🙂 zamanteknoloji.com olarak bu soruna bir çözüm bulmaya çalışacağız. Flappy Bird oyunun APK dosyasını ve hilelerini aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

Flappy Bird Apk v1.3 indir

Yukarıdaki linkten indirdiğiniz Flappy Bird oyununun android telefona apk dosyasını nasıl kurabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Author: zaman teknoloji

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir