Android Güvenlik Koruma Uygulaması Dr. Safety Nedir

Android telefon tablet Güvenlik Koruma Uygulaması Dr. Safety Nedir, Bankacılık işlemlerimizi nasıl koruruz, saldırılara karşı akıllı mobil telefonları koruma, antivirüs,güvenlik uygulaması indir,facebook hesap güvenliği nasıl yapılır

dr-safety-nedir

Android telefonların gelişmesiyle birlikte artık bütün işlerimizi mobil cihazlar üzerinden yapmaya başladık. En temel  işlerimizi bile artık cep telefonumuzdan yapıyoruz. Özellikle android markette yer alan yani google play store de son dönemde neredeyse bütün kurumlar uygulama yaptırarak vermiş olduğu hizmetleri akıllı telefonlarda da vermeye başladılar. Örnek olarak verebilecek olursak bankacılık işlemlerimizi veya resmi kurumlara başvuruları artık cep telefonumuzdan yapabiliyoruz. Facebook hesaplarınızın güvenliğini koruma gibi.

Peki bu işlemleri yaparken telefonumuzu nasıl koruma altına alırız. Cep telefonumuzun güvenliğini nasıl sağlarız. Çünkü artık korsanların eline geçtiğinde bizi maddi anlamda zarara uğratacak bilgiler artık telefonlarda yer almaktadır. Bundan dolayı koruma güvenlik şart. Google play store bu anlamda kullanabileceğimiz bir çok uygulama bulunmaktadır. Fakat biz burada işinize yarayacağınızı düşündüğümüz bir uygulamayı paylaşacağız.

Dr. Safety Nedir, Nasıl Kullanılır, Özellikleri

Dr. Safety güvenlik ve koruma uygulamasıdır. Zararlı android uygulamalarını önlemek için kullanılan bir virüs tarama programıdır. Dr. Safety hangi tehditlere karşı bizleri korumaktadır. Hangi işlemlerimizi rahatlıkla ve güvenilir yapabiliriz.

  • Kişisel bilgilerinizi verilerinizi çalmaya yeltenen uygulamaları engeller
  • Kayıp ettiğiniz akıllı telefonunuzun verilerinizi siler
  • En çok ilgilendiren konu sahte bankacılık ve diğer dolandırıcılık siteleri engelleyerek sizleri maddi kayıplardan kurtarır.
  • İstemediğiniz çağrıları ve SMSleri engelleyerek sizi rahatsız etmelerini engeller.
  • Sosyal medyada bilgilerinizi korur özellikle facebookta gizlilik açısından size katkısı çokdur.
  • Güvenlikli öğeleri gösterir ve sizi yüklemeden uyarmış olur

Dr. Safety uygulamasını google play storenin dışında mobil cihazınıza indirmek için Dr. Safety indir linkine, Google Play Store’dan akıllı telefonunuza yüklemek için ise buraya tıklayınız.

Author: zaman teknoloji

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir