Android internet Video izleme Sorunu ve Çözümü Nedir

Android internet Video izleme Sorunu ve Çözümü Nedir

Android telefon ve tablet kullanıcıların en çok karşılaştıkları Android video izleme sorununa bu yazımızda çözüm bulmaya çalışacağız.

Android internet Video izleme Soruna çözüm olarak zamanteknoloji.com olarak MoboPlayer uygulamasını tavsiye ediyoruz. MoboPlayer  Android işletim sistemine sahip telefon ve tabletlerin sorunsuz bir şekilde video oynattıkları ücretsiz ve popüler bir android uygulamasıdır.

Bünyesinde bulunan çözücüler ile oldukça çok sayıda video uzantısını açabilen MoboPlayer ile tablet ve telefonunuzla açmak istediğiniz her videoyu izleyebilirsiniz. SRT, ASS ve SAA uzantılarında üretilmiş altyazı dokümanlarını açabilen uygulama, MKV, MPV ve MOV gibi bilinen video uzantılarıyla birlikte birçok uzatıyı desteklemektedir.

Çalma listeleri oluşturabileceğiniz bu video oynatma uygulaması aynı zamanda HTTP ve RTSP g ibi köprüler üzerinden yapılan yayınların da izletebiliyor.

MoboPlayer İNDİR

Android internet flash izleme Sorunu ve Çözümü Nedir

Yukarıda android video izleme sorununa çözüm bulduk bu başlığımızda ise flash dosyalarının gösterilmesine yönelik çözümümüzü aktaracağız. Bu çözümde kullanacağımız uygulaması ise Skyfiredir,  Skyfire kullanışlı bir internet tarayıcısıdır. “Tab” yani sekme özelliği de bulunan Skyfire internet tarayıcısı ile flash içerikli internet sayfalarında gezmek de mümkün. Zira Skyfire, flash içeriğe sahip internet sayfalarını HTML5′e çevirerek kullanıcısına yeniden sunuyor. Bu sayede kullanıcı sorunsuz bir şekilde flash içeriği görebiliyor.

 Skyfire İNDİR

Android internet Video izleme Sorunu ve Çözümü Nedir
Android internet Video izleme Sorunu ve Çözümü Nedir

Yukarıda bahsettiğimiz uygulamalar ile  MoboPlayer Android internet Video izleme Sorunu ve Skyfire  Android internet flash izleme Sorunu çözüm üretmeye çalıştık sizinde öneriler varsa yorum kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Author: zaman teknoloji

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir