Android iPhone Twitter Hesap Silme 2016

Twitter_Giris_Artik_Yasak_Degil_3_1226x919

Android iPhone Telefonlarda Twitter Hesabı Silme Nasıl Yapılır, Linki Nedir ? 2016

Sosyal medyada en çok kullanılan uygulamaların başında twitter gelmektedir. Bu makalemizde Twitter hesabınızı nasıl silerim sorusuna cevap vereceğiz.

Uyarı ! Eğer daha sonra bilgilerinize yani hesabınızdan atmış olduğunuz twittlerinize ulaşmak isterseniz Twitter arşiv dosyanızı indirebilirsiniz. 

Yukarıdaki uyarımızı yaptıktan sonra Twitter Hesap Silme nasıl yapılır sorumuza cevap verelim. Silme işlemine başlamadan önce buradan twitter hesabınıza giriş yaparak profil ekranını açınız. Profil ekranına geldikten sonra aşağıdaki resimde olduğu gibi “Ayarlar” menüsüne giriniz. Girmek istediğinizde aşağıdaki gibi bir ekran ile karşılaşacaksınız.

twitter_hesap_silmeAyarlar sekmesine tıkladığınızda sol tarafta bulunan listeden “Hesap” menüsüne tıklayınız. Aşağıdaki ekran ile karşılaşacaksınız.

twitter_hesap_silme_1

Yukarıdaki resimde göründüğü gibi sayfanın en altında bulunan “Hesabımı devre dışı bırak” linkine tıklayınız. Bu linke tıkladığınızda Twitter hesap silmenizi tamamlamak üzere olacaksınız. Bu işlemin ardından Twitter sizden bu işlemi gerçek isteyip istemediğinizi belirten bir onay ekranı karşınıza gelecektir. Bu işlemin ardından eğer onayladı iseniz twitter hesabınız kalıcı olarak silinecektir.

Author: zaman teknoloji

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir