Android Samsung Sony USB Hata Ayıklama Modu 2016

Android Samsung Sony USB Hata Ayıklama Modu 2016

Android Samsung Sony USB hata ayıklama modu 2016 yılı akıllı telefonlarda veya Çin, Kore malı telefonlarda aktif etme nasıl yapılır ?

Android tabanlı akıllı telefonlar artık hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline geldi. Bütün bilgilerimiz resimlerimiz kişisel bilgilerimiz artık bu android telefonlar içerisinde barınmaktadır. Telefonlarımız içerisinde bulunan bu resim, video vb verilerimize bilgisayarımıza aktarmaya çalıştığımızda bu makalemizin konu olan USB Hata Ayıklama Modu‘nu android cihazımızda aktif hale getirmemiz gerekmektedir.

Android Samsung Sony USB Hata Ayıklama Modu 2016

Android telefonlarda yaşanan bu sıkıntıyı nasıl aşacağınızı telefonlarınız da USB hata ayıklama modu nasıl aktif edilir ? sorusun aşağıda cevap vereceğiz.

Android Samsung Sony USB Hata Ayıklama Modu 2016 AÇMA AKTİF NASIL YAPILIR ?

Android telefonlarda bir çok özelliği kullanmak için bu özelliği aktif hale getirmeniz gerekmektedir. Daha önce buradan ulaşacağınız makalemizde veri kurtarma işlemi için usb hata ayıklama aktif etmeyi kısaca anlatmıştık. Bu makalemizde ise geniş bir şekilde herkesin anlayacağı bir şekilde anlatacağız.

Android tabanlı akıllı telefondan Ayarlar > Geliştirici Seçenekleri kısmına giriş yaparak karşınıza direkt aradığınız ayar çıkacaktır. Ardından USB Hata Ayıklama veya Android hata ayıklama şeklinde görünen sekmeyi aktif hale getiriniz.

Yukarıdaki resimde de görüldüğü gibi USB hata ayıklama işlemini bu şekilde tamamlamış olacaksınız. Uyarı ! kullanmadığınız zamanlarda bu özelliği kapalı tutunuz.

Author: zaman teknoloji

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir