Android Silinen Verileri Kurtarma Veri Geri Alma Programı Anlatım

Android Akıllı Telefonlarda Silinen Verileri Mesajları Kişileri Kurtarma Nasıl Yapılır, Google Play Store Geri Alma Programı 2016

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefonlar, tabletler ve diğer cihazlarda kullanım sırasında silinen verileri kurtarmak veya geri almak için kullanabileceğiniz programlardan bahsedeceğiz.  Bu yazılımlar sayesinde cihazlarınızdan silinen resim, video, uygulama, müzik ve kişisel dosyalarınızı geri alıp kurtarabilirsiniz. 2015 yılında geçerli olan bu yazılımlar 2016 yılı güncellemeleri ile halen geçerliliklerini sürdürmektedir.

7-Data Android

Bu yazılım yukaıda saydığımız kişisel verilerinizi kurtarabileceğiniz, format dahi attığınızda geri alabileceğiniz kullanışlı bir yazılımdır.  Android akıllı telefon, tablet veya diğer cihazlarınızdan herhangi birini bilgisayarınıza bağlayıp yazılımın arama özelliği sayesinde sildiğiniz dosyalarınıza ulaşabilirsiniz. Kullanıcı dostu olan bu yazılım herkesin kullanabileceği bir kolaylığa sahiptir. Aşağıda linkini verdiğimiz yazılım ücretsiz olmasına rağmen bütün özellikleri ile birlikte kullanabilirsiniz.

Tıklayıp İndiriniz
Tıklayıp İndiriniz

 7-Data Android Yazılımının Resimleri

7-Data Android
7-Data Android
7-Data Android
7-Data Android

Android Stellar Phoenix Photo Recovery

Tanıtacağımız başka bir yazılım ise Stellar Phoenix Photo Recovery  windows programıdır. Android cihazınızı kaza sonucu formatladıysanız kullanabileceğiniz güzel bir uygulamadır. bu yazılım android cihazlarda veri kurtarımı yapabildiği gibi ayrıca masaüstü ve dizüstü bilgisayarınız, dijital fotoğraf makineniz, harici harddiskiniz, flash belleğiniz ve hafıza kartınızdaki verileri de kurtarabilirsiniz. Stellar Phoenix Photo Recovery sadece fotoğraflarınızla kalmayıp ayrıca ses dosyalarını ve videoları da kurtarabilirsiniz. Üretici firma, programın internet sitesinde kurtarılabilecek dosyalarınızı görüntüleyebileceğiniz bir deneme sürümünüde bulundurmakta.

Programın Desteklediği Dosya Türleri:

Fotoğraf Dosyaları:

 JPEG, TIFF, PNG, GIF, BMP, JP2, INDD, PSD, Paint Shop Pro İmaj Dosyası (PSP), MOS, PCT

Ses Dosyaları:

WAV, MP3, AIFF, RPS, MIDI, M4A, M4P, AU, OGG, WMA, RM, Real Audio (RA)

Video Dosyaları:

AVI, WMV & ASF, MP4, M4V, 3GP, MOV, MPEG, DV, 3G2, M4B, AVCHD Video File (MTS), Divx Encoded Movie File (DIVX), Matroska Video File (MKV), MOI Video File, OGG Media Player (OGM), Video Object File (VOB), 3G2, ASX

Programın Desteklediği Hafıza Kartı Türleri:

Flash kartlar, SD kartlar (mini, micro, SDHC), CF kartlar ve mini diskler.

Desteklenen Fotoğraf Makinaları:

Sony, Nikon, Canon, Samsung, Pentax, Minolta, Kodak, Sigma, Fuji, Olympus, Epson, Mamiya ve Panasonic

Android Data Recovery

Yukarıda bahsettiğimiz veri kurtarma işlemlerini yapabileceğiniz başka bir yazılımdır. Aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

 

Tıklayıp İndiriniz
Tıklayıp İndiriniz

Author: zaman teknoloji

6 thoughts on “Android Silinen Verileri Kurtarma Veri Geri Alma Programı Anlatım

  1. kolay gelsin. kardeşim ben programı indirdim sonra usb ile pc ye baglandım ama sonraki butonuna basınca hata alıyorum yardımcı olurmusunuz

  2. Merhaba. Öncelikle telefonum lg c90. Bir ses kaydı yapmıştım fakat son kısmını keseyim derken yanlış tarafı kesip aynı dosya üzerine kaydettim. Bu ses dosyasını geri kurtarma şansım var mı acaba?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir