Android Telefon Tablet Play Store Oyun Yükleme

Android Telefon Tablet Play Store Oyun Yükleme 

Android akıllı telefonlarınıza (Samsung Galaxy S4, Galaxy S5, HTC, Sony) veya tabletlerinize oyun nasıl yüklenir bu makalemizde bundan bahsedeceğiz. İlk önce Play Storeden oyun yükleyebilmeniz için hesabınız bulunması gerekmektedir. Google Play Storede bulunan hesabınıza giriş yaparak oyunlar başlığının altında yer alan beğendiğiniz oyunu seçerek oyunu yükle butonu ile bilgisayar veya telefonunuzdan onaylayarak oyunu yükleyebilirsiniz. Yüklemiş olduğunuz oyun eğer bellek yetersizliğinden dolayı yüklenmiyorsa seçtiğiniz oyunu bilgisayarınıza yükleyerek bağlantı kablonuz ile (USB Kablosu) tabletinizde ve akıllı telefonuzda yer alan SD kartınıza yükleyerek tablet veya telefonunuzdan yüklenilen yere girip oyununuzu kurabilirsiniz.

Uyarı ! Eğer seçtiğiniz oyunları yüklemede sorun yaşarsanız tablet veya akıllı telefonunuzda android hata ayıklama modunu aktif hale getirerek bu sorunu çözebilirsiniz.

Örnek Oyun Candy Crush Saga

Bu lezzetli ve bağımlılık bulmaca macera fazla 400 seviyeleri üzerinden geçmek ve yolunuzu maç. Hiç tatlı bir oyun değil mi? Candy Crush Saga oynamak için tamamen ücretsiz ama bazı ekstra hamle veya hayatlarında gibi oyunda ödeme gerektirir unutmayın. Süper hit oyunu Candy Crush Saga şimdi Android telefonlar ve tablet için kullanılabilir!

Candy Crush Saga oyunu aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

İNDİR

Oyun indir Candy Crush Saga
Oyun indir Candy Crush Saga

Author: zaman teknoloji

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir