Android Veri Kurtarma Geri Alma Karşılaşılan Hata ve Sorunlar

Android Veri Kurtarma Geri Alma Karşılaşılan Hata ve Sorunlar, Problemler

Android veri kurma veri geri alma nasıl yapılır sorusuna bu yazımızla cevap vermeye çalıştık, şimdi ise veri kurtarma sırasında karşılaşılan sorunlar ve problemlerle ilgili neler yapabiliriz sorusu için cevap vereceğiz.

  1. Android verileriniz kurtarırken pil seviyenize dikkat ediniz. En asgari %20 olmalıdır.
  2. En çok karşılaşılan hatalardan biride SMS ve Kişileri kurtarma işleminde yapılmaktadır. Android telefonunuz ROOT lu olması gerekmektedir. Diğer verilerin kurtarılması için ROOT suz yapabilirsiniz.
  3. Diğer bir unsur ise unutulduğunda program neden telefonu görmüyor sorularını bitirecek bir çözüm  USB hata ayıklama modunu açtığınızda sorun çözülecektir.
  4. Yine program telefonunuzu görmüyorsa telefonunuz MTP ve PTP (Media Transfer Protocol ve Picture Transfer Protocol) protokolleri ile çalışmaktadır. Eğer böyleyse yine resim ve müzik gibi verilerinizi de kurtarmak içinde telefonunuzun ROOT lu olması gerekmektedir.
  5. Ayrıca android veri kurtarma işlemini yapabilmeniz için telefonunuzun “USB Yığın Depolama” modunu açınız.
Android Veri Kurtarma Geri Alma Karşılaşılan Hata ve Sorunlar
Android Veri Kurtarma Geri Alma Karşılaşılan Hata ve Sorunlar

Yukarıdaki işlemleri yaptığınızda büyük ihtimalle android telefonunuz da veri kurtarma geri alma işlemini yapabilirsiniz. Ayrıca sizinde bu konuda önerileriniz var ise yorum kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Author: zaman teknoloji

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir