Askıya Alınan Twitter Hesabı Kurtarma 2016

Askıya alınan Twitter hesabınızı veya hesaplarınızı Geri alma, kurtarma nasıl yapılır

Ülkemizde en çok kullanılan sosyal medya platformu  Twitter’dir. Milyonlarca kullanıcı olan twitter bazen bizim hatalarımızdan yani resmi web sitesinde yayınladığı kuralları ihlal ettiğinizde bazende Twitter‘ın hesabınızdan şüphelenmesi durumlarında twitter hesabınız askıya alabilir.

Bu makalede Twitter’ın bazı gerekçelerle askıya alındığı hesaplarınızı nasıl geri alabileceğinizi aktaracağız.

Twitter kural ihlallerinden biri olan aralıksız takip işlemleri yapma sonuçun da twitter hesabınızı askıya alınabilir. Böyle bir durumla karşılaştığınızda üzülmenize gerek yok çünkü çok kolay bir şekilde hesabınızı askıya alınma durumundan kurtarabilirsiniz. Eğer kullanıcı hesabınız yasaklı işlemlerden dolayı askıya alınmışsa tabiki bu işlem çık aşırı olamamak şartı ile kurtarma işlemi sayfa doğrulama kodu ile devam eder. Karşınıza çıkan sayfada ilgili seçenekleri seçerek sizden istenilen doğrulama kodunu girip onayla tuşuna basınız. Bu işlemin ardından büyük bir ihtimalle askıya alınan twitter hesabınız geri alma kurtarma işlemi yapmış olacaksınız.  Peki bu adım gerçekleşmezse ne olacak ? Herhangi bir endişeye girmenize gerek yok çünkü çözüm önerilerimiz devam etmektedir. Askıya alınan twitter hesabı ile giriş yaptıktan sonra askıya alınan hesabı kurtarma linkine tıklayınız. Söylediğimiz linke tıkladığınızda aşağıdaki gibi bir ekran karşınıza çıkacaktır.

askıya alınan twitter hesabı kurtarma

 

Yukarıdaki açılan sayfada ilgili yerleri tam ve doğru olarak doldurup gönder tuşuna basınız. Twitter hesabınız 1-2 gün içerisinde askıdan alınacaktır.

 

Author: zaman teknoloji

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir