Avea Türk Telekom Turkcell Vodafone internet yok

Avea Türk Telekom Turkcell Vodafone internet yok

Avea Türk Telekom Turkcell Vodafone internet yok, internet neden çalışmıyor, twitter facebook açılmıyor, youtube video açamıyorum sorularınızın cevabı bu haberimizde…

internet artık hayatımızın vazgeçilmezi konumundadır. internet aryık sosoyal medyası ile en ücrada bulunan kişileri bile harekete geçirecek bir güce oluşmuştur. Bundan dolayı faydası yanında toplumu olumsuz etkileyecek zararlarıda bulunmaktadır. en son yaşanan gezi olaylarında bu durumu insanalr gördüler. Özellikle doğru olmayan bilgilerin yalan yalnış ithamların dolandığı sosyal medya sonucun da insanların huzurlarının kaçtığını söyleyebiliriz.

Avea Türk Telekom Turkcell Vodafone internet yok

Avea Türk Telekom Turkcell Vodafone internet yok

04/11/2016 taihi itibari ile gece saat 03:00 sıralarında yapılan HDP eş başkanları selahattin demirtaş ve figen üstündağ ile birlikte 11 milletvekilleri göz altına alındı. Bundan dolayı sabah internet kullanıcıları telefonlarını açtıklarında internet bağlantılarının olmadığını gördüler. Avea, türk telekom, turkcell, vodafone GSM operatörlerinde internet yok. internet bağlantı sorunu yaşayanların panik yapmasına gerek yok. Büyük bir ihtimalle bu sorundan dolayı internet sorunu tüm Türkiye’de olmasa da bazı bölgelerde yaşanmaktadır. Saat 11:00 itibari ile halen internete giriş yapılamamaktadır.

Facebook, twitter açılmama sorunları da bundan dolayı kaynaklanmaktadır.

Author: zaman teknoloji

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir