Driver (Sürücü) Bulmak İçin Yardımcı

Bilgisayarımıza format attıktan sonra en büyük sıkıntımız sürücüleri bulmaktır. Bu program bize bu konuda yardımcı olacaktır.

slimdrivers-pic-10LineNET

Microsoft Altın Partner sertifikasına sahip olan firma tarafından üretilen ücretsiz otomatik driver bulma ve kurma progamıdır. Ücretli versiyonu ile arasındaki tek farklılık ücretli versiyon sürekli olarak kendisi tarayıp arar ve güncellemesini yapar. Ücretsiz sürümde ise belirli aralıklarla sizin tarama yaptırmanız gerekir.

Programın Başlıca özelliklerini şöyle sıralayabiliriz.

DriverUpdate birden fazla bilgisayar sürücüleri ödüllü bulut teknolojisini kullanır.

Sistem Sürücüleri için yapılan güncellemeler bilgisayarınızın daha iyi çalışmasını sağlar. Bu program hataları önler ve hatta gelecekteki sorunları daha hızlı tamir etmek için size yardımcı olur.

SlimDrivers ve DriverUpdate ile, PC’nizde çeşitli sürücülerin kontrolünü alabilir.Hızlı kurulum,ile hemen  eski sürücüleri bularak güncellemek  çok kolay. Tek işaretleme ile hemen yükleme yapar.

PC performansı sizi soymak hataları ortadan kaldırır., Kırık sürücüleri bulmak ve düzeltmek için sürücü yönetiminde yenilikler kullanın

Saniyeler içinde herhangi bir bilinmeyen bileşeni tespit eder ve size bilgi verir.  Ekran kartı için en iyi optimizasyonu sağlar  Donanım çakışması önleyerek dramatik hata olasılığını düşürür

Author: zaman teknoloji

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir