Facebook Android Apk Dosyasını İndir

Facebook Android Apk Dosyasını İndir

Facebook Android Apk Dosyasını İndir – Facebook nisan ayı içerisinde Android için yeni sürümünü yayınladı. Yayınlanan  Facebook uygulaması sayesinde  en çok kullanılan sosyal medya araçı olan facebook sitesinin mobil ortamında kullanılan özelliklerini daha rahat ve kolay biçimde kullanmanızı sağlamaktadır. Facebook  android uygulaması yaklaşık  1 milyar kişi tarafından indirilip kullanılması facebookun hala rakipsiz bir sosyal medya aracı olduğunu göstermektedir. Facebook çıkardığı her yeni sürümde eksikliklerini tamamlayıp ve yeni özellikler katarak kendini geliştirmektedir. Paylaşımlarınız beğeni aldığında veya size  mesaj geldiğinde, facebookun diğer özelliklerini kullandığınızda facebook ortamından kopmadan daha hızlı ve pratik bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

zamanteknoloji.com dan en son Facebook android uygulamasını indirebilirsiniz.  Google Playstore bağlantı gerçekleştiremeyenler veya internet  imkanı olmayanlar  için facebookun resmi uygulamasını sitemizden indirerek cihazınıza kurabilirsiniz. En son Facebook Android Apk sını aşağıdaki linklerden indirebilirsiniz.

Facebook Android Apk Dosyasını indir

Türkçe – 18Mb

Facebook Android  Uygulaması Yenilikleri

  • Yeni bir görünüm ve diğer tasarım güncellemeleri:
  • Facebook’taki farklı alanlara parmağınızı kaydırarak hızla gidin
  • Yeni arama düğmesini kullanarak istediğiniz yerde arama yapın
  • Sağ taraftaki Diğer düğmesinden En Yeniler’e ve diğer akışlara erişin
  • Güvenilirlik ve hız için geliştirmeler
Facebook-Android-APK-Resim1-168x300 Facebook-Android-APK-Resim2-168x300 Facebook-Android-APK-Resim3-168x300 Facebook-Android-APK-Resim4-168x300 Facebook-Android-APK-Resim5-168x300Facebook Android Apk Dosyasını İndir

Author: zaman teknoloji

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir