Facebook Messenger Windows da kullanma

Facebook Messenger Windows da kullanma

Facebook Messenger Windows da kullanma nasıl yapılır? Windowsda facebook messenger nasıl kullanılır, windows 7 de facebook messenger sorunları, windows 10 da facebook messenger sorunları, windows 8.1 facebook messenger sorunları nasıl çözebiliriz.

Facebook ülkemizde en çok kullanılan sosyal medya araçlarından biridir. Milyonlarca üyesi olan facebook Windows’lu bilgisayarlar için sunduğu Messenger aracını 3 Mart’ta kapatacağını duyurdu.

Facebook Messenger Windows da kullanma

Facebook Messenger Windows da kullanma

Windows’a özel Messenger uygulaması, Mart 2012’de kullanıma sunulmuştu. Windows için özel olarak yazılan ek yazılımcık ile facebook.com adresine bağlanmadan facebook messenger uygulamasını kullanabiliyorduk. Facebook kendi web sitesinde yayınladığı bu yazılımı daha sonra Kasım ayı içerisinde sayfasından kaldırdı. Bunun üzerine facebook sosyal medya aracını kullanan milyonlarca kişi ilgili firmaya yoğun bir şekilde linki nereden bulabileceklerini sorunca facebookta link aslında kendi sitelerinde yer aldığı fakat küçük bir hata sonucunda kalktığını kamuoyuna duyurdular.Fakat uzun bir zaman geçmesine rağmen facebook tarafından yapılan açıklama kısa süre sonra tekrar yerinde olacak açıklamasına rağmen halen yayınlanmadı. anlaşılan facebook bu durumu kalıcı bir hale getirmeyi düşünmektedir. Facebook mesenger yazılımını kullanmak isteyenler ne yazık ki facebook.com adresine girerek bunu kullanabileceklerdir. Facebook messenger windowsta kullanma artık facebook.com üzerinden yapılmaktadır. Facebook’un Android ve iOS akıllı telefonlarına yönelik olarak ise uygulamaları devam etmektedir.

Author: zaman teknoloji

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir