Galaxy Note 4 Android 5.0 Lollipop Resmi Güncelleme

Samsung Galaxy Note 4 Android 5.0 Lollipop Resmi Güncellemesi OTA Hemen indir

Samsung Galaxy Note 4 Android 5.0.1 Lollipop Resmi Türkçe Güncellemesi OTA Sürümü Hemen indir, güncelleme, ROM dosyası, sürüm yükseltme nasıl yapılır

Android 5.0 Lollipop işletim sistemi Google tarafından yayınlanınca, markalar modellerine uygun ROM dosyalarını teker teker yayınlamaya başladı. Bu makalemizde ise Samsung Galaxy Note 4  model için Resmi Android 5.0 Lollipop sürümünü paylaşacağız.

android-lollipop-galaxy-note-3

Ülkemizde Kies üzerinden paylaşımı yapılması beklenilen  Android 5.0.1 güncellemesi için Polonya sürümü olan versiyonunu kurabilirsiniz. Bu sürümün en büyük özelliği ise Türkçe dil desteği olmasıdır. Peki bu Polonya’da sürülen Resmi Android 5.0.1 versiyonun sürüm yükseltmesi yazılım güncellemesi nasıl yapılacak. Bu güncellemeyi ODIN ile yapabilirsiniz. Odin ile yazılım güncelleme nasıl yapılacağı hakkında bilgiyi bu linkten alabilirsiniz.

Ayrıca Samsung firmasının resmi yazılım güncelleme yazılımı olan KIES üzerinden de Samsung Galaxy Note 4 telefonunuza Resmi Android 5.0.1 Lollipop  yükleyebilirsiniz. Samsung KIES türkçe yazılımını bu linkten indirebilirsiniz.

Author: zaman teknoloji

1 thought on “Galaxy Note 4 Android 5.0 Lollipop Resmi Güncelleme

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir