Galaxy S8 otomatik senkronizasyonu açma

Galaxy S8 otomatik senkronizasyonu açma işlemlerinin nasıl yapılacağını bu haberimizde yazılı ve görsel olarak sizlerle paylaşacağız.  Samsung firmasının amiral gemisi konumundaki telefon modeli şuana kadar kullanıcılarının beğenisini kazandığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Özellikle satış rakamlarına baktığınızda bu beğeniyi rahatlıkla görebilirsiniz.

Galaxy S8 otomatik senkronizasyonu açma

Samsung firmasının amiral gemisi Galaxy S8 modelinde yaşanan  otomatik senkronizasyon sorununa çözüm üretmeye çalışacağız. Özellikle e-posta bildirimlerinde eğer bu ayarı yapmazsanız gelen emailleriniz telefonunuzda görünmeyebilir. Bundan dolayı ayarı açarak e-postalarınızı anında okuyabilirsiniz.

  • İlk önce hesaplar bölümüne telefonunuzdan ulaşmanız gerekmektedir. Bunun için Parmağınız ile üst ekranı aşağıya doğru çekiniz. Karşınıza gelen seçeneklerden ise ayarlar simgesini seçiniz. Daha sonra telefon ayarları içerisinden ise Cloud ve hesaplar seçeneğine tıklayınız. Bu işlem sonucunda Hesaplar bölümüne ulaşmış olacaksınız. Yapmanız gereken hesaplar yazısına tıklamanızdır.
  • Daha sonra ise menü simgesine tıklayınız. Menü simgesi ekranın sağ üst köşesinde bulunan ve alt altta olan üç noktadan oluşmaktadır. Bu simgeye tıkladığınızda karşınıza gelen seçeneği onayladığınızda  otomatik senkronizasyonu etkinleştirmiş olacaksınız.
  • Eğer etkinleştirdiğiniz  otomatik senkronizasyon ayarı tekrardan devredışı bırakmak isterseniz ise yine aynı adımları takip ederek karşınıza gelen ekrandan  otomatik senkronizasyonu devredışı bırak yazısına tıklayınız. Aşağıdaki resimde bu bölüm sizlere gösterilmiştir.

 

Daha sonra bu bölümden çıkma için ise home tuşuna basınız. Tabiki home tuşu Galaxy S8 modelinde dokunmatik olarak bulunmaktadır.

Author: zaman teknoloji

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir