General Mobile Discovery Elite Format Atma Hard Reset Yapma

General Mobile Discovery Elite Format Atma Hard Reset Atma Fabrika Ayarlarına Dönme

Ülkemizde yoğun bir şekilde kullanılan General Mobile  firmasına ait General Mobile Discovery , General Mobile Elite android telefonlarına format atma, fabrika ayarlarına dönme sorunlarına cevap bulacağız. Format atma, hard reset atma işlemlerine başlamadan bir kaç uyarımız olacaktır.

  • Şarj seviyenizin % 50 yada yakın olması gerektiğinden emin olun
  • Hard Reset işlemi ile General Mobile Discovery  telefondaki tüm kişisel verileriniz  silinecek.
  • Telefonunuz kapalıyken, Ses Kısma ve Cihazın Açma-Kapama tuşlarına basılı tutarak recovery menüsüne girelim (10 sn kadar olmazsa yazılar gelene kadar tuşlara basılı tutunuz ekran gelmezse bataryayı çıkarıp takınız)
General Mobile Discovery Elite Format Atma Hard Reset
General Mobile Discovery Elite Format Atma Hard Reset

Format Atma Hard Reset Atma Fabrika Ayarlarına Dönme

Aşağıdaki yönergeleri takip ediniz.

1. İlk olarak General Mobile Discovery , General Mobile Elite  kapatınız.
2. Daha sonra SESİ AÇMA + AÇMA/KAPAMA tuşlarına basılı tutun. General mobile logosunu görünce AÇMA/KAPAMA tuşunu bırakın ve SESİ AÇMA tuşuna basmaya devam ediniz.
3. Recovery ekranı çıkınca Wipe data factory reset’i    SESİ KISMA tuşu ile seçin ve AÇMA/KAPAMA tuşuna basılıyken SESİ KISMA tuşuna basın.
4. Diğer adımda Yes delete user all seçeneğine SESİ KISMA tuşu ile gelip, AÇMA/KAPAMA tuşuna basılıyken SESİ KISMA tuşuna basın.

Bu işlemlerin ardından General Mobile Discovery , General Mobile Elite telefonları format atma  işlemi tamamlanmış olacaktır. Ayrıca bu işlemleri yaptığınızda General Mobile Discovery , General Mobile Elite android telefonların desen tuş kilidi kırma işleminide çözmüş oluyorsunuz. Detaylı bilgiyi bu linkten alabilirsiniz.

Author: zaman teknoloji

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir