Google Play Store Kullanıcı Adı ve Şifremi Unuttum Ne Yapmalıyım

Google Play Store Kullanıcı Adı ve Şifremi Unuttum

Google Play Store Kullanıcı Adı ve Şifremi Unuttum ile ilgili Android market olan Google Play Store’nin kullanıcı adı veya şifresini unuttuğunuz zaman nereden alabileceğinizi anlatacağız.

Android işletim sistemine sahip telefon veya tabletlerde kullanılan google play store’nin kullanıcı adı veya şifresini unuttuğunuz zaman yada gmail şifresini unuttuğunuz zaman geri alabilmeniz için ilk önce bu linkte yer alan adrese tıklayınız.

Google Play Store Kullanıcı Adı ve Şifremi Unuttum

Google Play Store Kullanıcı Adı ve Şifremi Unuttum Nasıl Kurtarabilirim

Gmail hesabını kurtarma linki

Yukarıdaki linke tıkladığınızda aşağıdaki resimde görülen ekran karşınıza çıkacaktır.

Peki arkadaşlar gmail hesabı ile ilgili hangi sorunları yaşıyor olabiliriz ? Aşağıdaki seçeneklerde bulunan şıklar karşınıza çıkacaktır. Bu şıklardan birini seçtiğinizde 5-10 arasında size sorular yöneltilecektir. Bu sorulara doğru cevap verdiğiniz taktirde hesabınızı geri alabilirsiniz.

  • Şifremi unuttum
  • Görünüşe göre bir başkası hesabımı kullanıyor

Author: zaman teknoloji

3 thoughts on “Google Play Store Kullanıcı Adı ve Şifremi Unuttum Ne Yapmalıyım

    1. Sadık bey gmail hesabınıza ait şifre google play store içinde geçerlidir. Gmail adresine girerek şifremi unuttum linkine tıklayınız. Ardından sizden istenilen bilgileri doğru olarak giriniz. Büyük bir ihtimalle hesabınıza ait şifreye ulaşacaksınız.

  1. Bundan yaklasik 6 ay once telefonum calindi play store uygulamasinin Şifresini unuttum kullanıcı adıda aklımda değil kullanıcı adını nasıl öğrenebilirim öğrenme şansımız var mi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir