Google Websitesi Mobil Uyumluluk Testi Linki

Google Websitesi Mobil Uyumluluk Testi Nasıl Yapılır

Google Websitesi Mobil Uyumluluk testi aracı kullanımı nasıl yapılır, site adresi, nereden yapılır, Ücretsiz bedava mobil websitesi uyumluluk testi, mobil görünümlü websitesi nasıl yapılır

Akıllı cep telefonları artık hepimiz tarafından kullanılmaktadır. internet kullanımı akıllı telefonlarda ciddi oranda artmaktadır. Bundan dolayı websiteler artık mobil uygulamalar yazarak veya mobil destekli temalar kullanarak daha çok kitlelere ulaşmak istemektedirler. Mobilden girildiğinde içeriğin rahat bir şekilde okunması websitenin içeriğinin kolayca kullanılması için websitelerinin mobil uyumluluğu artık önemli

Peki mobil uyumluluk testini nasıl yapacağız ? Bu sorunun cevabını en kolay ve basit bir şekilde bir çok webmaster uygulamasına sahip google diyerek verebiliriz. Google yeni başlattığı mobile-friendly mobil test uygulaması ile websitenizin ne kadar mobile uyumlu olup olmadığını görebilirsiniz.

Google  dikkat ettiyseniz arama sonuçlarında sitelerin başında “Mobil uyumlu” etiketi eklemektedir. Bu şekilde websitenize trafik artışı sağlayabilirsiniz.

Google Mobil Uyumluluk Testi linkine tıklayarak websitenizi deneyebilirsiniz. Aşağıda görselini paylaştığımız Mobil uyumluluk testinde zamanteknoloji.com sitesinin Mobil uyumluluk testini yayınlıyoruz.

google-mobile-testi

 

Author: zaman teknoloji

2 thoughts on “Google Websitesi Mobil Uyumluluk Testi Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir