Googledan Çok Ucuz Akıllı Telefon

Googledan çok ucuz akıllı telefon , android işletim sistemine sahip en uygun telefon, en ucuz android telefon, en uygun en ucuz akıllı cep telefonu hangisidir?

Akıllı telefon sektörü artık başını aldı gitti diyebiliriz. Bir araba parası verilen akıllı cihazlar artık piyasada bulunmaktadır. Bu kadar pahalı olan bir sektörde tabiki uygun olan akıllı telefonlar dikkat çekmektedir. İşte google firması bu pahalı dünyada uygun ucuz fiyatlı fakat kullanışlı bir telefon modeli çıkarmaya hazırlanıyor.

Googledan Çok Ucuz Akıllı Telefon

Googledan çok ucuz akıllı telefon

Google firması çıkarmayı düşündüğü ucuz telefonda sana yaklaştı diyebiliriz. Googlenin yaptığı bu projede telefonda istediğiniz parçaları kullanmayı hedeflemektedir. Peki google bu kadar ucuz derken kaş dolar üzerinden satışa sunacaktır. Çünkü bizi en çok ilgilendiren kısmı burası 🙂 Edinilen bilgilere göre google 50 dolar gibi bir fiyattan bu telefonu satışa sunmayı düşünmektedir. Time dergisinde yer alan habere göre gelecek yılda yukarıda söylediğimiz fiyattan bu telefonun piyasada satılacağı duyuruldu.

Bu telefonda ise en temek fonksiyonlar yer alıp eğer farklı özellikler istediğinizde ise telefona eklenecektir.

Author: zaman teknoloji

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir