Instagram Boomerang Nasıl Kullanılır

Instagram Boomerang Nasıl Kullanılır

Instagram Boomerang Nasıl Kullanılır , Sosyal medya içerisinde en çok kullanılan resim paylaşım programı olan Instagram yeni bir uygulama ile karşımızda. Ancak şimdi anlatacağımız Instagram Boomerang resim değil bir video paylaşımı olacaktır. Yani Instagram Boomerang fotoğraf değil, gif değil kendine özgü bir video paylaşımdır.

Instagram Boomerang Nasıl Kullanılır Nedir ?

Instagram Boomerang Nasıl Kullanılır

Peki bu video nasıl oluşmaktadır. Instagram Boomerang çekmiş olduğunuz fotoğrafları bir araya getirerek yüksek kalite bir video oluşturmanızı sağlamaktadır. Örneğin yüksek bir yerden atlayan bir kişinin art arda fotoğraflarının çekilmesi daha sonra uygulama içerisinden seçilerek tek bir tuşla video haline getirerek sanki hareketli bir görüntü varmış gibi izlemedir. Örnek olarak aşağıdaki resimde gözüktüğü gibi takla atan birinin art arda çekilmiş fotoğrafları bulunmaktadır. Son resimde ise videoya dönüştürülmüş hali bulunmaktadır. Bir döngü mantığı ile çalışan sistem eski çizgi film karelerini akla getirmektedir tek farkla daha kaliteli ve daha renkli ?

Yukarıdaki ilk resimde görünen içi beyaz tuşa tıkladığınızda Instagram Boomerang özelliğini başlatmış olmaktasınız. Ardından son bulan uygulamayı son resimde olduğu gibi facebook veya instagramda paylaşabilirsiniz.

Instagram Boomerang uygulamasını indir APK

Instagram Boomerang uygulamasını iOS sürümleri içn Apple’ın App Store ve Android sürümleri için ise Google adreslerinden indirebilirsiniz.

Author: zaman teknoloji

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir