instagram şifremi unutum ne yapabilirim

instagram şifremi unuttum ne yapabilirim

instagram şifremi unuttum ne yapabilirim, instagram kullanıcı adını, e-postamı unuttum, insatgram facebook ile bağlama, kurtarma…

instagram sosyal medya araçları içerisinde hatırı sayılı bir yeri olan uygulamalardan biridir. Dünya çapında ve ülkemizde kullanıcı ağı olarak milyonlarla tabir edebileceğimiz hatta kendi sitelerinde ki açıklamaya göre 500 milyon kişinin kullandığı resim paylaşımı yapılan uygulamalardan biridir.

instagram şifremi unuttum ne yapabilirim

instagram şifremi unuttum ne yapabilirim

instagram, mobil dünyasının vazgeçilmezi, üyeliğini mobil üzerinden alan bu uygulamada bu kadar kullanıcı olunca da bazı sıkıntılarda peşine gelmektedir. Örnek olarak ve bu makalemizin konusu içeren intagram şifremi unuttum ne yapmalıyım sorusu… İşte bu haberimizde bu sorunun cevabını elimizden geldiğince vermeye çalışacağız. instagram epostamı unutum ne yapmalıyım, intagram eposta kodu gelmiyor, instagram şifremi unuttum, instagram hesabını facebook ile kurtarma işte bu soruların cevabı bu makalemizde ve bundan sonra gelen yazılarımızda buraki sorularınızı açıklayacağız.

instagram epostamı unutum ne yapmalıyım; Bu sorunuzun cevabı aslında var da yok diyelim. Çünkü hesabınızın bütün bilgilerini bildiğiniz dönem hesabınızı facebook ile bağladığınızda e-postanızı öğrenebilirsiniz. Yapmadı iseniz üzügünüz kurtarma imkanınız bulunmamaktadır. Yeni bir hesap açmaz gerekmektedir.

Author: zaman teknoloji

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir