iOS WhatsApp Kişisel Bildirim Merkezi Nasıl Kullanılır

iOS WhatsApp Kişisel Bildirim Merkezi, son zamanlarda adını sıklıkla duyduğunuz bir özelliktir. Peki bu whatsapp bildirim merkezi nedir, nasıl kullanılır ? işte bu haberimizde sizlere bu sorularınıza cevap vereceğiz.

Bildirim Merkezi ile görünmesini istemediğiniz bildirimlerin cep telefonunuzda çıkmasını engelleyebilirsiniz. WhatsApp bildirim başlıklarını seçebilirsiniz. Örnekler: WhatsApp iletilerini ve anımsatıcıyı yer değişikliği yapabilirsiniz. Ewet bu kısa açıklamadan da anlaşılacağı üzeri whatsapp uygulamasında görmek istemediğiniz ve sizleri rahatsız eden bu engellemenin bir yolu yo kmu sorunuza çözüm olan bir özelliktir. İşte bu kadar bizce faydalı olduğunu düşündüğümüz özelliği aşağıdaki başlık altında verdiğimiz adımları takip ederek kullanabilirsiniz.

iOS WhatsApp Kişisel Bildirim Merkezi nasıl kullanılır

iOS WhatsApp Kişisel Bildirim Merkezi nedir

WhatsApp kişisel bildirim ayarları: iOS iPhone cihazınızın Ayarlar> Genel> Spotlight Araması. Burada karşınıza kişiler, müzikler, notlar ve e-postalar gibi konular yer alıyor. Videolar seçeneğini tutarak yukarı taşıyabiliyorsunuz. Yapacağınız değişikliklerle iOS iPhone cihazınızın WhatsApp bildirim merkezini kendinize göre ayarlayabilirsiniz. Bu özelliği kullanmak gördüğünüz üzere kolaydır. Yinede herhangi bir sorun ile karşılaşırsanız yorum kısmından bizlere ulaşabilirsiniz.

Author: zaman teknoloji

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir