iPhone Flash Player Sorunu Nasıl Çözüldü

iPhone flash player sorunu bütün iPhone kullanıcıları için en büyük problemdir. Çözümüne Apple sıcak bakmadığı için bu sorun uzun müddetçe devam edeceği gözüküyor. Ama büyük bir kullanıcı kitlesine sahip olan bu cihazın bu sorunu çözülmeliydi.

iPhone flash player sorunu çözme

iPhone Flash Player Sorunu Çözüm

İşte bu sorunu çözmek için yazılımcılar Flash Player destekli tarayıcılar geliştirdiler. Bu yazılımlar içerisinde başarılı olanlardan biride  Puffin Browser uygulamasıdır.

2.99 dolar fiyat etiketli uygulama, kullanıcıların inetrnette karşılaştıkları Flash içeriğini görmesini sağlıyor. Tarayıcıyı satın almadan önce Appstoreden bu yazılımı indirerek Puffin Browser uygulamasının çalışıp çalışmadığını görebilirsiniz. Ayrıca bu uygulamada flash player desteği açık halde indirlmemektedir. Uygulamayı indirip daha sonra telefondan bu uygulamayı çalıştırıp ayarlar bölümüne giriniz. Daha sonra Flash player kullanımını aktif etmeniz gerekmektedir. Cihazınızda Flash ile en iyi şekilde video seyretmek için yatay duruma getirmeniz de gerekebilir.

Puffin Browser uygulamasının flash player açma özelliği yanında açtığınız uygulamada devamlı girdiğiniz web sayfalarının kısa yolunu oluşturarak tek bir tıklama ile bu siteleri açabilirsiniz. Ayrıca bu Puffin Browser yazılımında internette son dönemlerde yaygın olan flash destekli oyunları da açma imkanını sizlere sunmaktadır.

Kısacası iPhone 6S iPhone  7 iPhone 5S iPhone 4S modellerinde bu yazılım ile flash player sorununu çözebilirsiniz.

Author: zaman teknoloji

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir