iPhone MP3 Müzik Yükleme iTools Nasıl Yapılır

iPhone 4S 5S 6 Plus MP3 Müzik Yükleme iTools Nasıl Yapılır

iPhone 4 4S 5 5S iPhone 6 Plus telefonlarına mp3 yükleme resimli anlatımı ve iphone mp3 yükleme itunes olmadan nasıl yapılır iTools MP3 müzik yükleme programı indir,atma

iPhone ve iPad telefon veya tabletinize müzik mp3 yükleme nasıl yapılır sorusuna bu makalemizde daha önce cevap vermiştik şimdi ise 2. yöntem olan iTunes olmadan müzik yükleme nasıl yapılır sorusuna cevap vereceğiz.

Yöntem 2:

itools mp3 muzik yukleme

  • 1- iTools programını bu linkten indiriniz.
  • 2-Bilgisayarınıza indirdiğiniz iTools programını çalıştırınız.
  • 3-Aşağıdaki resimde olduğu gibi bir ekran karşınıza çıkacaktır. Ekranın sağında iPhone telefonunuza ait bilgiler bulunmaktadır. Solda ise menü seçenekleri bulunmaktadır. Bu menülerden iPhone içerisinde rahatlıkla bütün işlemleri yapabilirsiniz. Uygulamalar, resimler, müzikler vb. dosyalarının düzenlenmesini yüklenmesini silmesini yapabilirsiniz. Fakat bu makalemizde müzik yüklemeyi anlattığımız için biz Media menüsü ile devam edeceğiz. Media yazısının üstüne tıklayınız.

itools mp3 muzik yukleme-1

  • Media menüsüne girdiğinizde ekran aşağıdaki gibi olacaktır. Şimdi bu ekranda neler yapabiliriz ilk önce import menüsüne tıklayarak yüklemek istediğiniz müzikleri iTools yazılımının içine yükleyiniz. Aşağıdaki gibi müzük ve mp3 ler sıralanacaktır. Bu aşamadan sonra yüklemek istediğiniz müzikleri seçip yükleyiniz.

itools mp3 muzik yukleme-2

Yukarıdaki işlemlerin ardından iTools programı ile iTunes yazılımı olmadan iPhone telefona mp3 ve müzik yükleme işlemini başarılı olarak tamamlamış olacaksınız. Eğer karşılaştığınız sorunlar varsa yorum kısmına yazarak cevap alabilirsiniz.

Author: zaman teknoloji

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir