LG G3 Görüntülü Görüşme Sohbet Nasıl Yapılır

LG G3 Görüntülü Görüşme Sohbet Nasıl Yapılır

LG G3 Görüntülü Görüşme Sohbet Nasıl Yapılır, görüntülü arama, görüntü sohbet, lg görüntülü konuşma var mı, LG neden görüntülü görüşme yapamıyorum ?

LG serisinin amiral gemisi olan G sersinde yaşanan bir soruna bu haberimizde çözüm bulmaya çalışacağız. LG modeli ile ilgi en çok şikâyet konusu olan görüntülü arama konuşma yapamama sorunudur. Peki neden LG gibi dev bir elektronik cihazlar üreten firmanın telefonunda görüntülü konuşma yapamıyoruz.

LG G3 Görüntülü Görüşme Sohbet Nasıl Yapılır

LG G3 Görüntülü Görüşme Sohbet Nasıl Yapılır

Bu sorunuzun aslında cevabı biraz maddi olmaktadır. Çünkü telefon şirketleri dev meblağlar ile buldukları yenilikleri diğer markalara satmaktadırlar. Bu sektörde ciddi bir patent tescili ve bu patentlerin pazarlaması söz konusudur. LG G3 G4 modellerinde yaşanan görüntülü konuşmanın olmamasının nedeni LG firmasının yaşadığı patent sorunudur. LG bu patent sorununu aştığı vakit telefonlarına bu özelliği koyacaktır. Asıl sorumuz ise bu özellik olmadan görüntülü konuşma yapabilirmiyiz. Evet yapabilirsiniz. Google Play Store’den yükleyeceğiniz uygulamalar ile bunu sağlayabilirsiniz. Yalnız bu uygulamaları kullanabilmeniz için telefonunuzda internet olması gerekmektedir. Yoksa kullanamazsınız. Şimdi görüntülü konuşma imkanı sağlayan yazılımların isimlerini verelim;

  • Tango uygulaması
  • Viber Uygulaması
  • Skype Uygulaması

Author: zaman teknoloji

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir