Periscope Twitter Uygulaması iPhone Hemen Yükle

Periscope Twitter Uygulaması nedir ? iPhone iOS 8 için indir, hemen yükleme, ücretsiz, bedava, indirme linki, kurulumu nasıl yapılır

Periscope_Twitter_1

Periscope özelliği Twitter tarafından kullanıcılarına sunulan video özelliğidir, fakat sıradan bir video  yayınlama özellik değildir. Bu Periscope uygulaması canlı yayın video yayınlama imkanını twitter kullanıcılarına sunmaktadır.

Periscope uygulaması nedir sorumuza yukarıdaki paragrafta cevap verdik. Peki bu Periscope nasıl kullanılacaktır. Eğer arkadaşlarınızla veya sizi twitter üzerinden sizi takip edenlerle özel bir anınızı veya paylaşmak istediğiniz o anki bir durumu canlı olarak twitterden sizi takip edenlere duyararak Periscope özelliği ile canlı yayınınızı başlatabilirsiniz. Arkadaşlarınız veya sizi takip edenler arasında o an müsait olanlar sizi canlı olarak o anınızı takip edebilirler.

Ayrıca müsait olamayanlar nasıl olacak? Onlarda daha sonra izleme imkanına sahiptirler. Çünkü kayıt altında alındığından daha sonra izlenebilir. Bu paylaştığınız videoları canlı yayınları arkadaşlarınız arasından belirli bir guruba da izletebilirsiniz. Yani özel anlarınızı sadece aile bireylerinizle canlı olarak paylaşabilirsiniz.

Paylaşılan videolardan sizin en çok hoşunuza gidenlerden bir liste oluşturabilirsiniz. Son olarak ise bizlerin hoşuna giden özellik ise canlı yayında yayınlanan videolara o an yorum yazabilme imkanı verilmektedir.

Periscope Twitter Uygulaması indir

Periscope Twitter iPhone uygulamasını buradan indirebilirsiniz.

Author: zaman teknoloji

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir