PRAKTICA Tablet Format Reset Atma Tuş Kilidi Kırma

PRAKTICA Tablet Format Reset Atma Tuş Kilidi Kırma Desen Kilidi Unutma  Şifremi Unuttum

Praktica tablet modellerinde desen kilidi unuttuysanız aşağıdaki yöntemleri uygulayabilirsiniz.

PRAKTICA Tablet Şifremi Unuttum Nasıl Geri Alabilirim

Praktica tabletinizde Gmail hesabınız varsa ana ekranda desen tuş kilidinin altında bulunan şifremi unuttum kısmına tıklayarak karşınıza gelen yönergeleri takip edip şifrenizi değiştirebilirsiniz. Gmail hesabım Kayıtlı değil ne yapmalıyım ? veya Gmail hesabım yok ne yapmalıyım derseniz aşağıdaki yöntemi uygulayarak format atabilirsiniz.

PRAKTICA Tablet Format Atma Hard Reset Fabrika Ayarlarına Geri Dönme  Recovery 

  • Ses açma kapama tuşunun (-) tuşuna basılı tutarken ürünü açma düğmesine (power) basıyoruz. Ekran android logoyu gördükten sonra power tuşunu bırakıyoruz. Praktica tp 7 3g/gsm modelde (-) yerine (+)tuşuna basıyoruz.
  • Yaklaşık 5 veya 10 sn. arası tuşlara power (+) basılı tutarak bekledikten sonra ekranda ses açma tuşu yardımıyla wipe data / factory reset üzerine gelerek power tuşuna basıyoruz.
  • Ekran başka bir menüye gelecek burada yapmanız gereken işlem yes – delete all user data üzerine gelerek power tuşuna basıyoruz.
  • İşlemin bitmesini bekliyoruz.
  • Bu işlemden sonra ekranın sol alt köşesinde data wipe complete. bu yazıyı gördüğünüzde işlem başarıyla tamamlanmış oluyor.
  • Daha sonra yapmanız gereken işlem tabletin sol üst köşesinde menüler gelecek burada yapmanız gereken işlem reboot system now üzerine gelerek power tuşuna basarak tabeletimizin yeniden başlamasını sağlıyoruz. Tabletimiz fabrika ayarlarına geri dönmüş olur.

Uyarı ! Tabletinizde bulunan bütün veriler silinecektir.

PRAKTICA Tablet Format Reset Atma Tuş Kilidi Kırma
PRAKTICA Tablet Format Reset Atma Tuş Kilidi Kırma

Praktica tablet modellerinde desen kilidi veya hard reset atmak recovery format atmak sıfırlamak işlemlerini gerçekleşmiş olacaksınız.

Author: zaman teknoloji

1 thought on “PRAKTICA Tablet Format Reset Atma Tuş Kilidi Kırma

  1. Telefon markam bu Pentacon practica acrobat a 8 yurtdışından geldi ekran deseni yaptım ama bir zaman sonra şifremi unuttum giremiyorum format atamıyorum napabilirim lütfen bana dönüş yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir