PS4 Playstation 4 Fiyatları ve PS5 Ne Zaman Çıkacak

PS4 Playstation 4 Fiyatları ve PS5 Ne Zaman Çıkacak

PS4 Playstation 4 Fiyatları ve PS5 Ne Zaman Çıkacak; Makalemizin başlığından anlaşılacağı üzere bu makalemizde PS4 oyunları, PS4 fiyat, PS4 fiyatları, PS4 oyun, PS4 GTA 5, PS4 kol, PS4 oyun takas, PS4 en ucuz konularını inceleyeceğiz.

Son dönemin en çok tercih edilen oyun platformu Playstation 4 diğer adı ile PS4’ün furyası bitmeden Sony firması Playstation 5’in çıkış haberini yayınladı. Playstation 4 ile oyun hayranlarını memnun eden firma yeni çıkaracağı bir sonraki seride insanları nasıl memnun edebileceği konusunda ciddi bir caba sarf ettiği duyulmaktadır. PS5 ile ilgili bilgilere geçmeden PS4 Playstation 4 Fiyatları konusunda bilgi vermeye çalışalım.

PS4 Playstation 4 Fiyatları Sıfır ikinci El

PS4 Playstation 4 Fiyatları ve PS5 Ne Zaman Çıkacak

PS4 Playstation 4 Fiyatları diğer PS konsulları gibi biraz pahalı durmaktadır. PS4 konsulunun fiyat araştırmasını başlığımızda göründüğü gibi hem sıfır hemde ikinci el olarak yapmaya çalışacağız. Peki ne kadar bir fiyat farkı bulunmaktadır. Aşağıda paylaştığımız linkleri inceleyerek sıfır ve ikinci el PS4 Playstation 4 Fiyatları konusunda bilgi sahibi olarak hangisini alma konusunda karar verebilirsiniz.

PS4 Playstation 4 Fiyatları Araştırması buradan inceleyebilirsiniz.

PS4 Playstation 4 Fiyatları ikinci el Araştırması buradan inceleyebilirsiniz.

PS4 Playstation 4 Fiyatları konusunda bilgileri paylaştıktan sonra PlayStation 5 ile ilgili yaniş PS5’in son durumu ile ilgili bilgiler paylaşmaya başlayalım. İlk önce son çıkacak olan PS5’de firma yetkililerince daha dinamik ve daha etkileşimli bir oyun konsulu tasarlama istedikleri düşünülmektedir. Şimdi genel özelliklerini paylaşırsak ;

PS4 Playstation 4 Fiyatları ve PS5 Ne Zaman Çıkacak

4K oyunlar: PS5’de son kullanıcı 4K oyunları desteklemesini beklemektedir. FULL HD bir çözünürlülüğe sahip PS4’ün bu yeni sürümünde 4K çözünürlülüğe ulaşıp ulaşmayacağı merak konusu.
Ultra HD Blu-ray sürücüsü: Yukarıdaki bahsettiğimiz 4K çözünürlükteki oyunların oynana bilmesi için ikinci bir yenilik Ultra-HD Blu-ray sürücüsü ile PS5’in gelmesi
Hepsi bir arada konsol: Sony, PlayStation 5’de daha kapsamlı bir medya cihazı şekline sokabilir.
İnternetten oyun akışı: Daha da ütopik fakat gerçekleştirelebilir bir istekden bahsedelim. İnternet üzerinde yukarıda bahsettiğimiz 4K oyunların online oynanabilmesi.
Sanal gerçeklik (VR) desteği: Sanal gerçeklik gözlüklerinin daha da ileri bir seviyeye getirilmesi. Etkisinin ve heyecanının artırılması
Geriye uyumluluk: Daha önce oynadığımız ve vazgeçmeye kıyamadığımız oyunları PS5’de oynayabilme

Author: zaman teknoloji

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir