Sahte PTT Kargo E-posta Virüsü Temizleme

Şifrelenmiş dosyaları PTT Kargo E-posta virüsünden temizleme nasıl yapılır, PTT Kargo E-posta Virüsü Nedir, çözüm, antivirüs programı

PTT Kargo E-posta

PTT Kargo E-posta Virüsü nedir ve ne gibi zararları oldu bilgisayarlarımıza sorusuna bu linkteki yazımızla cevap verdik. Şimdi ise PTT Kargo E-posta nasıl temizlenir sorusunu geniş kapsamlı olarak anlatmaya çalışacağız.

PTT Kargo E-posta Virüsü temizleme için aşağıdaki yöntemleri uyguladığınızda bilgisayardan bu virüs kaldırmış olacaksınız.

  1. PTT Kargo E-posta Virüsü pek çok antivirüs programı görüp temizlemektedir. Avast antivirüs uygulamasını bilgisayarınıza kurduğunuzda ve PC nizi taramadan geçirdiğinizde sorun büyük bir ihtimalle çözülecektir. Avast antivirüs programı hakkında geniş bilgiyi bu linkten alabilirsiniz.
  2. Yukarıdaki işlemi yaptıktan sonra bilgisayarınızı ayrıca işin sağlam olması açısından Malware temizleyici programda son darbeyi indirebilirsiniz 🙂 Malware programları içerisinde tavsiye ettiğimiz  Malwarebytes  hakkında geniş bilgiyi bu linkten alabilirsiniz.

Author: zaman teknoloji

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir