Samsung Galaxy S6 ve Edge Ekran Kilidi Açma Kırma

Samsung Galaxy S6 ve S6 Edge Ekran Tuş Kilidi Nasıl Açılır Kırma Hard Reset Atma

Samsung Galaxy S6 ve S6 Edge telefonlarda ekran tuş kilit şifrenizi unuttuğunuzda model desen kilidi nasıl açılır, kırma ve  hard reset atma işlemleri

Samsung markasının gözde telefonu olan Galaxy S6 ve S6 Edge akıllı telefonlarını nihayet piyasa sürdü. Bu makalede Galaxy S6 ve S6 Edge telefonlarında karşılaşacağınız en önemli sorunlardan biri olan Ekran Kilidi Desen Kilidi Tuş Kilidi sorunlarını  nasıl çözebiliriz onu aşağıda anlatacağız.

samsung-galaxy-s6-edge

Eğer  Samsung Galaxy S6 ve S6 Edge Ekran Kilidini Desen Kilidini Tuş Kilidini üst üste yanlış girdiyseniz veya unuttuysanız açmanın kırmanın iki yöntemi bulunmaktadır.

 1.  Galaxy S6 ve S6 Edge telefonlarında bulunan kişisel bilgileriniz önemli ise samsung yetkili servisinden destek alabilirsiniz. Bilgileriniz önemli değilse aşağıdaki 2. yöntemi uygulayarak Samsung Galaxy S6 ve S6 Edge Desen Kilit şifresini çözebilirsiniz.
 2. Önemli Uyarı: Samsung Galaxy S6 ve S6 Edge akıllı telefonunuz kapılı olmalıdır, cihazınızın şarjı %50 üzerinde olması lazımdır, son olarak bu işlemden sonra cihazınızda bulunan veriler silinecektir.
 • Samsung Galaxy S6 ve S6 Edge telefonlarında  bulunan ses açma tuşu ve cihazı açma kapama tuşuna ve home tuşuna birlikte basılı tutunuz.
 • Samsung simgesini gördüğünüzde tuşları bırakabilirsiniz veya görmediyseniz gelene kadar bekleyiniz.
 • Wipe Data / Factory Reset yazısını seçiniz.
 • Ses tuşları ile birlikte seçenekler arasında aşağıya ve yukarıya doğru gezinebilirsiniz.
 • Wipe Data / Factory Reset seçeneğini seçtikten sonra “Yes” tuşuna basınız.
 • En son işlem olarak Reboot System Now yazısını gördükten sonra işleminiz bitmiştir.

Author: zaman teknoloji

12 thoughts on “Samsung Galaxy S6 ve Edge Ekran Kilidi Açma Kırma

   1. takildigim yer su kapaliyken format atmam lazim.yalniz kapatma tusuna basinca tekrar sofre istiyor sifreyi girmeden kapatilmiuor telefonun s7 edge

   1. Benim telefonumun ekrani kilitlendi ama telefonu kapatamiyorum format atmak icin kapatmam lazimmis 🙁 ne yapmam lazim iki gundur telefonum kapali

 1. s6 edge telefonumun sarji bitti kapandı actıktan sonra yön kilidi cıktı hangi yöne yapiyorsam olmuyor ne yapmaliyim

 2. resetleme işlemi sırasında ekranda android robotu resmi ve hata yazısı çıktı ekran hiçbir şekilde düzelmiyor ne yapabilirim ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir