Turkcell BiP uygulaması artık Web’de

Mobil dünyasında anlık mesajlaşma uygulamaları  en çok kullanılan uygulamalardır.  Akıllı telefon marketlerinde yerli ve yabancı bir çok mesajlaşma uygulaması bulunmaktadır. Yabancılar içerisinde en çok bilineni whatsapp olurken yerli olarak ise Turkcell tarafından geliştirilen BİP uygulamasıdır. BİP bir çok yeniliği bünyesinde barındırmaya devam ediyor. Her geçen gün ise kullanıcı sayısını artırmaktadır. BİP son olarak web üzerinden kullanım özelliğini kullanıcılar ile buluşturdu. BİP uygulaması telefonlarında yüklü olan kişiler telefonları kapalı olduğu halde mesajlaşmaya web üzerinden devam edebilecekler. Ayrıca yine dosya gönderimini de yapabilecekler.

Turkcell BiP uygulaması artık Web’de

Dünyada bir çok firmanın önünde bulunan Turkcell firmasının Genel Müdürü Kaan Terzioğlu şu açıklamaları kamuoyu ile paylaştı;

“Uzun zamandır dile getirdiğimiz ‘Türkiye’nin datası Türkiye’de kalsın’ vizyonumuzdan hareketle geliştirdiğimiz yerli ve milli iletişim ve yaşam platformumuz BiP’in gelişiminde önemli bir adım daha attık. Artık bilgisayarlarda internet tarayıcıları üzerinden de mesajlaşma hizmeti sunan BiP sayesinde, kişisel veri güvenliğinin en yüksek olduğu dijital bir platformda; yazışmak ve dosya transferi yapmak daha hızlı ve kolay hale geldi”

PEki BİP web özelliğini nasıl kullanabileceğiz.  İlk olarak bipweb.com/login adresine girişi yapınız. Ardından diğer uygulamalarda olduğu gibi uygulama üzerinden BİP web seçeneğine tıklayınız. Karşınıza gelen QR kodunu kameranızla okutunuz. Bu işlemden sonra sistemi kullanmaya başlayabilirsiniz.

BİP bu yeniliğin yanı sıra bir çok yeniliği saha kısa sürede kullanıcılar ile buluşturmaya hazırlanıyor.

Author: zaman teknoloji

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir