Samsung Smart Tv Akıllı Kumanda indir

Samsung Smart Tv Akıllı Kumanda indir, Samsung akıllı kumanda uygulaması indir, cep telefondan uzaktan kumanda Smart Tv, uzaktan kumanda uygulaması indir

Smart televizyonlar artık insanların jayatının vazgeçilmesi haline geldi. Artık ülkemizde her evde bir Smart TV özelliğine sahip bir markanın televizyonu bulunmaktadır. Smart TV akıllı televizyon diyebileceğimiz ve bir bilgisayarda yapabildiğiniz çpğu şeyi televizyon üzerinden yapma imkanı veren bir teknolojidir.

Samsung Smart Tv Akıllı Kumanda indir

Samsung Smart Tv Akıllı Kumanda indir

Bu kadar özelliğe sahip akıllı Smart televizyonları kullanmak akıllı kumandalar ile daha da kullanışlı ve kolay yönetim ikanı kullanıcılarına vermektedir. Smart TV akıllı kumandasını nereden ve nasıl indirebiliriz. Smart TV Remote uygulaması bu ihtiyaçınızı karşılayabileceğiniz tam sizlere göre bir android yazılımdır. Bu uygulamayı Google Play Store’den arama kısmına Smart TV Remote yazarak aratıp bulabilirsiniz. Bu sayede cep telefonunu Samrt Tv uzaktan kumanda olarak ayarlayabilirsiniz.

Smart TV Remote Samsung Smart Tv’ler içerisinde B, C, D ve E serilerinde sorunsuz çalışabilmektedir. Bu uygulama ile aşağıdaki işlemleri yapabilirsiniz. Bu uygulama Samsung Smart Tv kağlosuz bağlantı özelliği sayesinde çalışmaktadır. Ayrıca televizyonunuzun yanında aldığınız kumanda da var olan bütün özellikler Smart Tv uzaktan kumanda da bulunmaktadır.

  • Kanallar arasında gezinti
  • Smart Tv ses ayarlarını değiştirme
  • Smart Tv’ye ait özellikleri kumanda ile kullanabilme imkanı
  • Android telefonlarda çalışabilme özelliği

Yukarıdaki ve bir çok özellik bu Smart TV Remote android uygulaması ile yapabilirsiniz.

Author: zaman teknoloji

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir