Samsung Smart TV Kanal Listesi indir 2016

Samsung Smart TV Kanal Listesi indir 2016

Samsung Smart TV Kanal Listesi indir 2016, Smart TV kullananlar için HD kanal listesi, güncel ulusal kanal listesi, ücretsiz HD kanalları yükleme veya Türksat 4A HD kanal listesi indirme işlemlerinin nasıl yapılacağı hakkında bilgi paylaşacağız.

Samsung Smart TV Kanal Listesi indir 2016

Yukarıdaki girişten sonra Samsung Smart TV  F Serisi, H Serisi, S Serisi ve ES7000, ES8000 serilerine güncel Türksat A4 kanal listes USB ile yükleme nasıl yapılacağını paylaşacağız. Birazdan vereceğimiz linkten indireceğiniz kanal listesi yukarıda saydığımız Samsung Smart Tv  modelleri için tam uyumludur burada ismini vermediğimiz modeller için ise deneyiniz çalışma ihtimali yüksek bulunmaktadır. Peki vereceğimiz bu linkten indirdiğiniz kanal listesini nasıl smart tv ye akıllı tv ye yükleme yapacağınızı anlatalım.

Samsung Smart TV Kanal Listesi Yükleme Nasıl Yapılır ?

  • Samsung Smart TV güncel kanal listesini buradan https://yadi.sk/d/ucAXPV-4r7fbw indiriniz.
  • İndirdiğiniz kanal listesini herhangi bir USB flash belleğine aktarınız.
  • Yukarıdaki işlemi yaptıktan sonra Samsung Smart Tv nizin menü kısmına giriş yapınız.
  • Menüde yer alan seçeneklerden USB den Kanal yükleme yazısını seçiniz.Bu işlemlerin ardından Samsung Smart TVnize en son en güncel HD ücretsiz kanallar yüklenmiş olacaktır. Eğer kanal listesi ilerleyen zamanlarda değişse bile bu yöntem ile kanalları yükleyebilirsiniz.

Author: zaman teknoloji

2 thoughts on “Samsung Smart TV Kanal Listesi indir 2016

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir