search.yourcurrentnewsnow.com Virüsü Kaldırma Temizleme

Search yourcurrentnewsnow.com anasayafa virüsü kaldırma temizleme nasıl yapılır açılış sayfası, anasayfa nasıl kurtarılır ve eski google araması nasıl yapılır ?

search.yourcurrentnewsnow.com_temizleme

search.yourcurrentnewsnow.com tarayıcı virüsünü temizle işlemlerini anlatacağız. İsmi uzun bu search.yourcurrentnewsnow.com 🙂 virüsünü temizlemeye başlamadan önce size bir uyarı yapalım. Sakın !  Ücretsiz yazılımlar ile gelen ek yazılımların bilgisayarınıza yüklenmesine izin vermeyin. Çünkü bu tarz yazılımların amacı aslında bu tarayıcı virüsünü bilgisayarınıza yükleyip Chrome, Firefox veya Internet Explorer tarayıcılarında olan arama motorunu google’den değiştirip kendi search.yourcurrentnewsnow.com url şeklinde ayarlayıp trafik kazanmaktır. Bu uyarımızın ve bilgilerndirmenin ardından bu anasayfa açılış virüsünden nasıl kurtulacağınız anlatalım.

search.yourcurrentnewsnow.com kaldırma için;

Bilgisayar ortamında kaldırmak çok kolay, program ekle/kaldır kısmından bu yazılımı kaldırabilirsiniz. Aşağıdaki adımları takip ediniz;

  1. Başlat – Denetim Sistemleri – Programlar ve Özellikler tıklayıp sırasıyla TornTV, Iminent,  Iminent ToolBar on IE and Chrome  zararlı yazılımları bilgisayarınızdan kaldırınız.

search.yourcurrentnewsnow.com kaldırma yukarıdaki işlem ile açılış sayfanız temizlenmezse aşağıdaki anasayfa kurtarma programını kullanınız.

  1. ADWCLEANER indiriniz.
  2. Kuulandığınız programları kapatınız. (Örnek; Chrome gibi..)
  3. Antivirüs programını çalıştırınız.
  4. Scan tuşuna basınız.
  5. Antivirüs programının bulduğu zararlı programcıkları kaldırması için Clean tuşuna basınız.
  6. Ardından bilgisayarı her zamanki gibi 🙂 yeniden başlatınız.

Ve son olarak search.yourcurrentnewsnow.com kaldırma için aşağıdaki resimde olduğu gibi tarayıcınızın üzerine gelip sağ tıklayıp özellikleri açınız, ardından kısayol-hedef kısmında search.yourcurrentnewsnow.com ibaresinin bulunmamasına dikkat ediniz. Tıpkı aşağıdaki gibi olaması gereklidir.

  • C:\Program Files\Internet Explorer\iexplore.exe
  • C:\Program Files\Mozilla Firefox\firefox.exe
  • C:\Program Files\Google\Chrome\Application\chrome.exe

2virüs

search.yourcurrentnewsnow.com  tarayıcı virüsü artık tarayınızda barınmaması gerekmektedir. Google ile karşı karşıya kalmış olmanız lazım 🙂

Author: zaman teknoloji

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir