Şifrelenmiş Dosyaları CryptoLocker Fatura Virüsü Temizleme

Şifrelenmiş Dosyaları Çözme Açma Kırma CryptoLocker TTNET Fatura  Virüsü Nedir Ücretsiz Temizleme Kaldırma Nasıl Yapılır

CryptoLocker  TTNET fatura virüsü ülkemizde ki  bir çok kişiyi vurdu. Bu virüs mağdurlarının fazla olmasından dolayı bu konu ile ilgili haberlerimize devam ediyoruz. CryptoLocker  fatura virüsünü temizleme programı ile ilgili bu makalemizde CryptoLocker  TTNET fatura virüsünü  anlatmıştık. Şimdi ise şifrelenmiş dosyalarımız nasıl kurtarılır bu sorumuza cevap vermeye çalışacağız.

Şifrelenmiş Dosyaları CryptoLocker Fatura Virüsü Temizleme
Şifrelenmiş Dosyaları CryptoLocker Fatura Virüsü Temizleme

CryptoLocker  Şifrelenmiş Dosyaları Açma Kırma Temizleme Yöntemi

Bu virüs ile ciddi anlamda dünya üzerinde mağdur oluşturdu ve oluşturmaya devam ediyor. Şimdi bu yazımızda bu şebekeye para kaptırmadan nasıl şifrelenmiş dosyalar kurtarılır sorusuna cevap bulacağız.

Masaüstünde SIFRE_COZME_TALIMATI.html isimli dosya bulunuyorsa bu virüs bilgisayarınıza bulaşmış demektir.

Bu linkte yer alan siteye girdiğinizde FireEye ve Fox-BT güvenlik uzmanları tarafından oluşturulan portal sayesinde şifrelenmiş dosyalarınızı kurtarabilirsiniz. Bu işlemi yapabilmek için mail adresiniz ilgili birlikte ilgili dosyayı gönderdiğinizde açılmış olarak e-posta adresinize gönderilmektedir. İlgili güvenlik uzmanları herhangi bir dosyanın  kayıt altına alınmadığını söylemektedirler. Tabi bu riski düşünen takipçilerimiz içinde yeni çözüm yöntemlerini paylaşacağız.

Author: zaman teknoloji

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir