Skype Android Sürümü Kurulumu ve İndirme

Skype Android Sürümü Kurulumu ve İndirme,Skype Programı,Uygulaması,APK,Nereden Kurulur,Cep Telefonları için Skype,Skype İndirme Sitesi,Nasıl Yüklerim,Galaxy,HTC,LG

Skype Android Sürümü Kurulumu ve APK İndirme

Skype Android cihazlar için skype programı kullanıcılar arasında internet üzerinden ücretsiz görüntülü görüşmeyi sağlayan önemli yazılımlardan biri.

Skype uygulaması Android rahat bir şekilde kullanabilmeniz için internet hızınız ve Android telefonunuz iyi olması gerekir. Uygulamayı resmi sitesi üzerinden indirebilirsiniz.

Android cihazlar için skype programını play store mağazasında bulunan arama kısmına skype yazarak aratıp cihazınıza yükleyebilirsiniz. Skype kurulumunu yapabilmeniz için gmail hesabına sahip olmanız gerekiyor gmail.com adresine girip kayıt olup play storeye mail adres ve şifrenizle giriş yapabilirsiniz. Skype uygulamasını buradan indirebilirsiniz.

Skype Görüntülü Görüşme Programı ile Neler Yapılabilir

  1. Skype görüşmesi: Konuşmakta olduğunuz kişiyi aynı zamanda görün.
  2. Video görüşmesi: Konuşmakta olduğunuz kişiyi aynı zamanda görün.
  3. Daha fazla kişiyi aramak için, Skype kullanan veya normal telefon kullanan kişileri ekleyebilme.
  4. Kişileri belirli grup isimleri altında gruplandırabilme ve onların da birbirleri ile konuşabilmeleri için kişilerinizle paylaştırabilme.
  5. Arama uygun olmadığında, kişilerinizle yazılı olarak sohbet edin veya onlara Anlık Mesaj (IM) gönderin.
  6. Grupla sohbet: Tüm arkadaşlarınızla aynı anda yazılı sohbet etmek veya onlara Anlık Mesaj (IM) göndermek daha kolay olduğunda kullanın.
  7. Görünümünüzü değiştirebilme ve insanlara kendiniz hakkında bilgi verebilme.
  8. Konferans görüşmesi: Bir defada birden fazla arkadaşınızla aynı anda görüşün.
  9. Kişileri alma: Skype adına sahip arkadaşlarınızı ve aile bireylerinizi bulmak ve onları ücretsiz aramak için adres defterinizde arayın.
  10. Outlook irtibatlarını görüntüleme: microsoft outlook irtibatlarınızı, Skype arkadaş listenizden kolaylıkla ve doğrudan görüntüleyin ve arayın.
Skype Android Sürümü Kurulumu ve İndirme
Skype Android Sürümü Kurulumu ve İndirme

Author: zaman teknoloji

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir