Skype Çoklu Görüntülü Görüşme Konuşma Artık Ücretsiz

Skype Çoklu Görüntülü Görüşme Konuşma Artık Ücretsiz

İnternette en çok kullanılan sohbet ve görüntülü konuşma programı Skype kullanıcılarına çoklu görüntülü görüşmelerini artık ücretsiz yapacağını açıkladı. Bir çok kullanıcının muzdarip olduğu çoklu görüntülü görüşme için şimdiye kadar ücretli yazılımlar aracılığı ile yapılabilmektedir. Bu yazılımlara Skypede dahildi. Yapılan açıklamaya göre Skypenin grup görüşme özelliği daha önce premium hesaplara sahip kullanıcılar tarafından yapılırken artık windows kullanıcıları Mac ve Xbox One kullanıcıları bu ortamlarda Skypenin grup görüntülü görüşme özelliğini ücretsiz kullanabileceklerdir.

Skype Çoklu Görüntülü Görüşme Konuşma Artık Ücretsiz
Skype Çoklu Görüntülü Görüşme Konuşma Artık Ücretsiz

Skype kullanıcılarının en çık karşılaştıkları karşı tarafa ses gitmiyor sorunu oluşursa daha önce hazırladığımız bu yazı linkinden faydalanabilirsiniz. Ayrıca karşılaştığınız sorunları yazının altına yazdığınızda elimizden geldiği kadarıyla zamanteknoloji.com olarak yardımcı olmaya çalışacağız. Son olarak Skype programını  buradan indirebilirsiniz.

Author: zaman teknoloji

3 thoughts on “Skype Çoklu Görüntülü Görüşme Konuşma Artık Ücretsiz

  1. S.a. hocam, skype görüntülü görüşmede ben arkadaşlarımı görüntülü görüşmeye davet ediyorum fakat başarılı olamıyorum. Ben skype'yi pc'den kullanıyorum, onlar ise skype'yi androıid işletim sistemli telefondan kullanıyor. Bu problemi nasıl halledebilirim acaba? Cevabınız için şimdiden teşekkürler..

    1. Şuan için tek kişi olarak görüşme gerçekleştirebilirsiniz. Fakat grup görüşmesi ise sadece pc üzerinden yapılabilmektedir fakat skype yayınlayacağı yeni android yazılım ile bunu gelecek günler için çözeği sitesinde yer alıyor

  2. Cevabınız için teşekkürler, nasıl olur da skype böyle basit problelemleri geciktiriyor anlamış değilim gerçekten..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir