Turkcell T11 Telefon Ekran Desen Kilidi Açma Hard Reset Atma

Turkcell T11 Telefon Tuş  Ekran Desen Kilidini Açma Hard Reset Atma, nasıl kırılır

Dikkatli Olunuz ! Turkcell T11 akıllı telefonunuza Hard Reset attığınızda  T11 akıllı  telefonunda yer alan  tüm uygulamalar ve veriler T11 Telefonunun hafızasından  silinecektir.

Turkcell T11 Telefon Tuş , Ekran Desen Kilidini Açma Hard Reset Atma
Turkcell T11 Telefon Tuş , Ekran Desen Kilidini Açma Hard Reset Atma

T11 ekran desen kilidi üst üste yalnış girdiğinizde veya unuttuğunuzda aşağıdaki yöntemleri denediğinizde sorununuzu çözebilirsiniz. İlk önce Google hesabınıza giriş yapmanız gerekmektedir.  Eğer hesap bilgilerinizi bilmiyorsanız  Turkcell T 11 akıllı telefonunuza Hard Reset atmanız gerekmektedir.

Turkcell T11 Hard Reset Nasıl Atılır ? 

  • Turkcell T11 akıllı telefonunuzu kapatınız.
  • Daha sonra SES AÇMA + HOME + POWER(Güç/Kapatma tuşu) tuşlarına birlikte basınız ve 10 sn bekleyiniz.
  • Android recovery ekranını görünce aşağıdaki yönergeleri takip ediniz:
  1. Ses kısma tuşuna basarak  Wipe data and Factory Reset seçeneğine geliniz  ardından POWER tuşu vasıtasıyla seçiminizi yapınız.
  2. Daha sonra Yes = Delete all user data seçeneğine yukarıda olduğu gibi ses kısma tuşu ile geliniz. Daha Sonra  POWER tuşu ile seçiminizi  onaylayınız.
  3. Hard Reset süreci bittikten sonra yapmanız gereken son şey System Reboot Now (Telefonu Yeniden Başlat) seçeneğini seçiniz ve ardından Turkcell T11 telefonunuzu  yeniden başlamasını bekleyiniz.
  • Turkcell T11 telefonunuzu sıfırladığınızda unutmayacağınız  bir Google hesabı oluşturmanızı tavsiye ederiz. Çünkü o zaman Hard Reset atmanıza gerek kalmayacaktır.

Author: zaman teknoloji

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir