Twitter Giriş Artık Yasak Değil! – 2

 iP ve DNS Kullanmadan Twitter Bağlantı

Twitter  daha önce nasıl gireceğimizi resimli olarak anlatmıştık. Dns numaraları ile güncel liste kullanarak twitter bağlantısını gerçekleştirmiştik.  Ayrıca windows sisteminde DNS numaralarını nereye ve nasıl gireceğimizi de bu linkte anlatmıştık.  Bu işlemler benim için biraz fazla uzun diyen takipçilerimiz için ise başka bir yöntemden bahsedeceğiz.  Hotspot Shield yazılımını kullanarak twitter gibi yasaklı sitelerde  gezebilirsiniz. 

hotspot-shield_1_576x396

Hotspot Shield, kullananlar  internet veya yerel ağlar üzerinden gelen tehditlere karşı güçlü bir kalkan görevi  yapan bir yazılım kullanmaktadırlar.  Bu yazılım sayesinde kendimize ait bilgi ve veriler çok iyi bir şifreleme tekniği ile korunmaktadır.  Kişisel bilgi ve verilerimizi korumak isteyen program IP adresinizi saklayarak internet üzerinde güvenli dolaşmanızı sağlar.

hotspot-shield_2_576x396

İnternet üzerinde girmiş olduğu web sitelerinde gezerken ip adresinin saklı kalmasını isteyen kullanıcılar tarafından  Hotspot Shield, oldukça güvenilir bir seçimdir.  Kişisel bilgilerinizi çalmak isteyen korsanlar programın size açmış olduğu güvenli pencere sayesinde size ulaşamamaktadır. Bilgisayar CPU ve RAM fazla kasmadan hızlı ve akıcı bir şekilde çalışmaktadır. Kurulum işlemleri de oldukça basit ve hızlı bir şekilde tamamlanan program, her seviyeden bilgisayar kullanıcısı tarafından rahatlıkla kullanılabilir.

buradan indirebilirsiniz.

hotspot-shield_3_576x396

Author: zaman teknoloji

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir