Ücretsiz WordPress (Themes) Temaları indir 1

Ücretsiz WordPress (Themes)Temaları indir 1

Ücretsiz WordPress (Themes) Temaları –  zamanteknoloji.com olarak takipçilerimize ücretsiz (free) wordpress temaları themes indirebileceğiniz adresleri paylaşacağız. Bu yazımız bir yazı dizisi şeklinde devam edecektir. internetteki araştırmalarımızda sizlerin beğeneceğinizi umduğumuz temaları burda paylaşacağız. Ayrıca sizinde önerdiğiniz temalar olursa yorum kısmında bizlerle paylaşırsanız bir sonraki yazı dizisinde yerini alacaktır. bu yazımızda ilk 3  temamızı paylaşacağız.

 

BlackRiders WordPress (themes) Tema

BlackRiders-WordPress-Theme
BlackRiders-WordPress-Theme

WordPress için Black Rider Tema logolar, intro metinler ve arka plan gibi Tema Seçenekleri ile tweaked olabilir özelleştirme özelliği ile çok basit ve güzel bir ücretsiz wordpress (themes) temasıdır.  Black Rider Tema beş widgetized alanları (kenar çubuğunda iki, altbilgi üç) desteklemektedir.

Demo İndir

WP opulus WordPress (themes) Tema

WP-Opulus WordPress-Theme
WP-Opulus WordPress-Theme

Opulus Tema geniş Nimbus çerçeve üzerine inşa edilmiş son derece özelleştirilebilir WordPress (themes) temasıdır. Onun çok yönlü, modern bir düzen kurumsal küçük işletmeler, kişisel portföy kurulan endüstri oyuncu için, çeşitli uygulamalarda çalışır. Neredeyse web sitenizin her yönü özelleştirmek için bizim özel Nimbus Masası’nı kullanın! 100’den fazla yazı tipi seçenekleri, sayısız renk seçenekleri, ve ön sayfa afiş portföylerin çok yönlü sayfa düzenleri ile mükemmel bir web sitesi oluşturabilirsiniz.

Demoİndir

Fundler crowdfunding WordPress (themes) Tema

Free-Fundler-Crowdfunding-WordPress-Theme
Free-Fundler-Crowdfunding-WordPress-Theme

Güzel ve kullanışı ücretsiz wordpress (themes) temasıdır.

Demo İndir

 

Author: zaman teknoloji

3 thoughts on “Ücretsiz WordPress (Themes) Temaları indir 1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir