Vestel Smart TV Güncel Kanal Listesi 2017 indir

Vestel Smart TV Güncel Kanal Listesi 2017 indir

Vestel Smart TV Güncel Kanal Listesi 2017 indir, Vestel smart tv son dönemde en çok tercih edilen smart tv ler arasında bulunmaktadır. Vestel Smart Tv kanal listesini yayınlayacağımız bu haberimizde ayrıca Turksat 4A kanal listesi linklerini de bulabilirsiniz. Aşağıda vereceğimiz kanal listesi içerisinde 2017 yılına ait  Vestel Smart Tv ler için Turksat 4A uydusunda bulunan kanal listesi, HD ve SD yayın yapan kanallar bulunmaktadır.

Vestel Smart TV Güncel Kanal Listesi 2017 indir

Ülkemizde en son gönderilen uydu olan ve yayın kalitesi diğer uydulara göre baya ilerde olan Türksat 4A içerisinde bulunan haber spor ulusal kanalların listesine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Türksat 4A Kanal listesi link: www.mediafire.com/file/x9511j7bbxsj39q/Vestel_2016_Guncel_Kanal_Listesi.sdx

Yukarıda Türksat 4A 2017 kanal listesini paylaştıktan sonra bu kanal listesi üzerinden rahatlıkla oynama yapabileceğiniz SatcoDX yazılımını indirebileceğiniz linki de paylaşacağız. Ayrıca program dili tükçe ve kullanımı kolay olduğu için kanal listenizi rahatlıkla oluşturabilirsiniz. Programın en son sürümü çıktıkça linkte yayınlanmaktadır.

Link: http://vorboss.dl.sourceforge.net/project/novasatcodx/NovaSatcoDx.zip

Vestel Smart TV Güncel Kanal Listesi yükleme

Yukarıda indirdiğiniz kanal listesinin Vestek Smart Tv’ye kurulumu için aşağıdaki adımları takip ediniz.

  • Ayarlar
  • Uydu Ayarları
  • Uydu Kanal Tablosu
  • USB’den TV’ye yükleme

Uyarı : Burada yer alan kanal listesi i “Mb100” tip anakartlar içindir. Anakart tipinizi öğrenmek için  “Menü”  ye basın ardından menü içindeyken  “4725” yazarak öğrenebilirsiniz.

Author: zaman teknoloji

2 thoughts on “Vestel Smart TV Güncel Kanal Listesi 2017 indir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir