Vodafone Biri Adsl Modem Kurulumu Nasıl Yapılır

Vodafone Biri Adsl Modem Kurulumu Nasıl Yapılır

Bu yazımızda Vodafone Biri Adsl Modem Kurulumunu CD arayüz kurulumu bulunmayan takipçilerimiz için  detaylarına girmeden sade bir şekilde anlatmaya çalışacağız. Vodafone Biri bir çok modem bağlantı için kullanmaktadır. Bu yazımızda bir tanesini anlatacağız fakat diğerlerinin anlatım pdflerini aşağıda yayınlayacağız. Kullandığınız modelin üstüne tıklayarak bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Vodafone Biri Adsl Modem Kurulumu Nasıl Yapılır
Vodafone Biri Adsl Modem Kurulumu Nasıl Yapılır

AirTies Modem Kurulumu

AirTies Modeminizle bilgisayarınız arasında ethernet kablosu ile bağlantınızı kurduktan sonra bilgisayarınızda boş bir internet sayfası açarak adres kısmına (http ile başlayan bölüm) 192.168.2.1 yazıp Enter tuşuna basınız. Karşımıza kullanıcı ve şifre isteyen bir ekran çıkacaktır. İlk kurulumda şifre kısmını boş bırakarak giriş yazısına tıklayarak modeminizin kurulum sayfasına giriş yapıyoruz.  Eğer karşınıza kurulum başlığı çıkarsa tıklayıp başlayabilirsiniz eğer çıkmazsa sol tarafta yer alan “WAN” bölümünü bulup tıklıyoruz ve altında “PVC” varsa yine tıklıyorsunuz. Eğer yoksa sağ taraftan kurulum kısmına geçiyoruz.

Vodafone Biri Adsl Modem Kurulumu 

VPI:8 VCI:35 PPPoE seçiyoruz, kullanıcı adınızı ve şifrenizi kayıt ediyorsunuz. ( Burada kastedilen şifre ve kullanıcı adı internet hizmeti aldığınız sağlayıcının vermiş olduğu bilgileri giriyorsunuz)

Vodafone Biri Adsl Diğer Modem Kurulumları

Pirelli DRG A226G Kullanım Kılavuzu PDF indirmek için Tıklayınız.

Pikatel IAD Kullanım Kılavuzu PDF indirmek için Tıklayınız.

Airties Air 6271 Kullanım Kılavuzu PDF indirmek için Tıklayınız.

Airties Vaw 180 Kullanım Kılavuzu PDF indirmek için Tıklayınız.

Airties Vaw 140 Kullanım Kılavuzu PDF indirmek için Tıklayınız.

Author: zaman teknoloji

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir