WhatsApp Bağlantı Hatası Alıyorum

WhatsApp Bağlantı Hatası Alıyorum

WhatsApp Bağlantı Hatası Alıyorum Android ve iPhone akıllı telefona sahip ve WhatsApp kullanan kullanıcılar son dönemlerde bağlantı hatası, ulaşılamıyor gibi hatalar alabilmektedir. Yani WhatsApp uygulaması çalışmamaktadır.

WhatsApp hatası alan kullanıcılar bu hatanın WhatsApp serverlerinden kaynaklandığı gibi kendi kullanmış olduğunuz cihazdan da kaynaklanabilmektedir. WhatsApp sisteminden kaynaklan sorun için son kullanıcı olarak yapacağınız herhangi bir şey bulunmamaktadır sitemin WhatsApp tarafından ? düzeltilmesini beklemeniz gerekmektedir. Eğer sizden kaynaklı ise bunu için aşağıdaki adımları yapınız.

WhatsApp Bağlantı Hatası Alıyorum

WhatsApp Bağlantı Hatası Alıyorum

  1. İlk önce her zaman teknoloji ( ? ) araçlarında olduğu gibi yeniden başlatmanız gerekebilir. Android veya iPhone telefonunuzu kapatıp açınız.
  2. Sizin yaşadığınız sorun acaba diğer kullanıcılarda var mı diye etrafınızda WhatsApp kullanıcılarına sorunuz.
  3. Genellikle benim karşılaştığımız sorun bu olmaktadır. Telefonda internet bağlantısı bulunmamaktadır. Var olduğunu düşünülüp mesajlarının gitmediğini söyleyen kişiler ile karşılaştım. Telefonunuzda internet olup olmadığını kontrol ediniz. Özellik android tabanlı cihazı olan arkadaşlar bu sorunla sıkça karşılaşmaktadır.
  4. yukarıdaki sorunlar yok ise geriye tek bir seçenek kalıyor WhatsApp uygulamasını telefonunuzdan kaldırıp tekrardan kurunuz. Android telefonlar buradan, iPhone cihazlar da buradan indirip kurabilirler. Tabi ki WhatsApp uygulamasını kaldırmayı unutmayınız.

Author: zaman teknoloji

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir