WhatsApp’ta Artık Sesli Görüşme Özelliği Var

WhatsApp’ta Artık Sesli Görüşme özelliği artık geldi diyebiliriz. WhatsApp firma sahipleri Mobil Dünya Kongresinde dile getirilen WhatsApp için sesli görüşme özelliği bu yılın yarısında WhatsApp uygulamasına ulaşabilir. Artık en çok kullanılan ve mobil dünyasında akıllı telefonların vazgeçilmezi olan en çok kullanıcı kitlesine sahip ünlü mesajlaşma uygulamasının artık sesli görüşme özelliğide bulunmaktadır.Artık GSM operatörlerinin işlerinin biraz azalabileceğini düşünebilirsiniz. Çok fazla diyemiyoruz çünkü whatsapp uygulamasının çalışabilmesi için internet bağlantısına ihtiyaç duymaktadır. İnternet her zaman her yerde olmadığından dolayı bu özelliği kullanmak mümkün olmamaktadır.

WhatsApp’ta Artık Sesli Görüşme nasıl yapılır ?

Ama yinede wi-fi bağlantısı olduğu zamanlarda en çok kullanılan işlemlerin başında olabileceğini düşünüyoruz. Çünkü whatsapp kurulu olmaya ister android ister iOS olsun telefon olduğunu düşünmüyoruz.

WhatsApp'ta Artık Sesli Görüşme

WhatsApp, sesli konuşma özelliğinin yüksek bir ses kalitesinde olacağını açıkladı. WhatsApp, şirketinin CEO’su Jan Koum sesli görüşme özelliğini ilk olarak iPhone veAndroid telefonlarda desteğe sunulacağı, BlackBerry ve Windows Phone telefonlar içinWhatsApp Sesli Görüşme desteğine daha sonra kavuşacak.

Author: zaman teknoloji

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir