Xperia Z, ZL ve Tablet Z için Android 4.4 KitKat Güncelleme

Xperia Z, ZL ve Tablet Z için Android 4.4 KitKat Güncelleme

Xperia Z, ZL, ZR ve Tablet Z cihazları için Android 4.4  sürüm güncellemesi yapılabileceğini indirilebileceğini  resmi websitesinden kullanıcılarına duyuruldu.  Bu Android 4.4 KitKat sürüm güncellemesi ile  daha yüksek performansa ve daha pratik kullanıma sahip olacak  Xperia Z, ZL, ZR ve Tablet Z tablet ve telefonlarının  ayrıca kullanıcıların daha önce karşılaştıkları  hatalar da giderilmiş oldu. Bunun yanı sıra  Sony markasına ait olanWALKMAN, Album ve Movies, Sony Entertainment Network uygulamalarıda güncellenerek son sürüme uyum sağlanacaktır.

Xperia Z, ZL ve Tablet Z için Android 4.4 KitKat Güncelleme
Xperia Z, ZL ve Tablet Z için Android 4.4 KitKat Güncelleme

Şimdi en önemli soruya geldi Android KitKat 4.4 sürüm güncellemesi ne zaman indirilecektir. , bu sorumuza Xperia T2 UltraXperia E1 ve Xperia M2 için Android 4.4 KitKat güncellemesini  Temmuz ayı içerisinde dağıtılacağını duyurdu.

Sony Xperia T2 Ultra, Xperia E1 ve Xperia M2 için Android 4.4 KitKat Güncellemesi Yenilikleri

  • Geliştirilmiş Durum Çubuğu ve Hızlı Ayar Yapabilme seçenekleri sayesinde kullanıcılar sadece görmek istedikleri uyarıları görebilecekler.
  • Sony PlayStation 4’ten ilham alınarak yenilenen arayüz sayesinde hem kilitli ekran hem de masaüstü için şık animasyonlar ve canlı duvar kağıtları KitKat güncellemesine eklenen özellikler.
  • Ayrıca Sony’nin kendi uygulamaları da yeni versiyonları ile son güncellemede yer alıyor. Mesajlaşma, MyXperia, Smart Connect, Small apps, TrackID, TrackID TV, Sony Select ve Akıllı Sosyal Kamera gibi uygulamalar iyileştirilerek en güncel versiyonları yeni güncelleme ile kullanıcılara sunuluyor.
  • Yepyeni arayüzleri Sony Select’ten indirebilme fırsatı sunan Xperia Themes, kişiye özel benzersiz bir arayüz deneyimini kullanıcılara sunuyor. Xperia Theme sayesinde, Xperia kullanıcıları akıllı telefonlarını 280 farklı şekilde kişiselleştirebiliyor.

Yukarıda yenilikleri anlatılan Xperia Z, ZL ve Tablet Z için Android 4.4 Güncellemesi  Xperia Z, ZL, ZR ve Tablet Z cihazları için yine yazımızda belirttiğimiz gibi Android 4.4 KitKat güncellemesini  Temmuz ayı içerisinde dağıtılacağını duyurdu.

Author: zaman teknoloji

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir