Zamanteknoloji.com’da Artık Google Sıra Bulucu

Zamanteknoloji.com’da Artık Google Sıra Bulucu 

Ewet arkadaşlar www.zamanteknoloji.com sitesinde artık Google Sıra Bulucu site analiz  hizmeti ile karşınızdayız. Google sıra Bulucu websiteniz için belirlediğiniz anahtar kelimelerde kaçıncı sırada olduğunuzu öğrenebileceğiniz  ücretsiz olarak sunduğumuz bir hizmettir.

Google Sıra Bulucu Nasıl Çalışmaktadır.

Google Api kaynağı ile CURL metodu ile web search sistemini çalıştırıp, JSON formatında dönen listeyi;  istenen domainin kaçıncı sırada bulunduğunu tesbit için kullanıyor.

zamanteknoloji-google-sira-bulucu
zamanteknoloji-google-sira-bulucu

 

Kullanımı basit olan sistemde yapmanız gereken sadece yukarıdaki resimde göründüğü gibi websitenizin adınızı yazarak hangi anahtar kelimelerinizde kaçıncı sırada olduğunuzu öğrenebilirsiniz. Bu webmasterlar için önemli bir çalışmadır. Seo olarak sitenizin iyi bir yerlerde olmasını istiyorsanız bu çalışmayı  göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Çünkü trafiğimizin çoğu googleden gelmektedir. Googlede iyi bir yerde olabilmemiz içinde bu çalışmaları yapmamız gerekmektedir. Google sıralaması bizim için önemlidir. Goglede ilk sayfada ve ilk 3-5 sıralarda çıkmak daha da önemlidir. bu konuda Buradaki yazımızdan bilgi alabilirsiniz.

Tanıtımızı anlattığımız bu hizmeti http://zamanteknoloji.com/google-sira-bulucu/index.php bu linke tıklayarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Author: zaman teknoloji

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir